İstanbul’da keyifle oturup yemek yiyecek neresi kaldı? Ya hemen yemek yeniyor ve eğlenecek mekan aranıyor ya da akşam yemeğinden sonra doğru eve. Ancak ikisini de pek ala yaşayabileceğiniz mekanlar var. Onlardan biri de La Boucherie.

Dinner Theatre konsepti ile fark yaratan La Boucherie, popüler isimler ile farklı programlar sunarak yeni sezona hareketlilik getiriyor. Türkçe canlı müziğin İstanbul’daki en keyifli adreslerinden La Boucherie, Çarşamba akşamları Ayta Sözeri, Perşembeleri Dost Meclisi konsepti ile Özer Atik‘i müzikseverlerle buluşturuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

La Boucherie Dinner Theatre (@laboucherieistanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Her gün farklı konsepti ile ilgi çeken La Boucherie’de, Cuma akşamları enerjisiyle hayran bırakan Ödül ile Funk Alaturka programı, Cumartesi akşamları ise büyük beğeni toplayan her şarkıda başka bir karaktere bürünen Meltem Cumbul: Bu Zaman Renk, O Zaman Dans programı ile sevenleriyle bir araya geliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Meltem Cumbul (@meltemcumbulofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

La Boucherie farklı konseptli programlarının yanı sıra uluslararası bir deneyime sahip Group Executive şef Berke Kurtbay’ın özenle hazırladığı yeni menüsü ile yemek tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden olmaya aday görülüyor. Menüde yer alan “Portakal sos eşliğinde karamelize keçi peynirli pancar salatası”, “Beyaz şaraplı konfi domates sos ile kahverengi tereyağında sotelenmiş deniz tarağı”, klasikleşen “La Boucherie steak” ve “Ev yapımı ragu makarna” lezzetleri, görsel bir şölene dönüşerek misafirlerin beğenisine sunuluyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

La Boucherie Dinner Theatre (@laboucherieistanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

La Boom Emirgan’ın şöhretli tabağı La Boucherie; yeni bir konsepte ilham vererek, misafirlerine Fransız usulü gastronomik bir deneyim yaşatıyor. Duvarları süsleyen post-empresyonist resimler, yenilenen menüsü ve popüler isimlerden oluşan ses getiren programları ile keyifli bir atmosfer sunuyor.