Adidas, devrim yaratan taban teknolojisi Boost farkını hissettirmek için Türkiye’nin ilk interaktif sosyal medya müzesi Happy Hour TR’de konfor ve enerji odalarından oluşan farklı bir deneyim alanına imza attı.

adidas, taban teknolojisinde devrim yarattığı Boost’u kullanıcılarıyla çeşitli mekanlarda buluşturmaya devam ediyor. Marka, Boost taban teknolojisinin farkını anlatmak ve hissettirmek amacıyla farklı bir deneyim alanına imza attı. Ziyaret eden herkesle birlikte eğlenmenin de mümkün olduğu alan Türkiye’nin ilk interaktif sosyal medya müzesi Happy Hour TR’de.

2019 yılında İstanbul Galata’da kurulan Türkiye’de ilk kez interaktif sosyal medya deneyimi sunan eğlence ve sanat merkezi Happy Hour TR ayrı ayrı konseptlerde tasarlanmış odalardan oluşuyor. Ziyaretçiler odalardan geçerken yaşadıkları unutulmayacak bir deneyimin yanında bu birbirinden benzersiz odalarda fotoğraf ve videolarla benzersiz sosyal medya içerikleri oluşturabiliyor. adidas 30 Eylül tarihine kadar açık kalacak müzedeki alanında Boost teknolojisinin yapı taşlarını ve konseptini görsel bir etkiyle anlatıyor.