Progidy’den ilhamla
Yarattığı tarzlarla her zaman gündemde olan Donatella Versace, 2020 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonunu Milano’da görücüye çıkardı. En dikkat çekense bu yıl ölen Keith Flint’e adanan parçalar oldu. Versace ile Flint yakın arkadaştı.

Dev logo devri bitti diye düşünürken Dolce&Gabbana ters köşe yaptı ve yeni gözlük serisini sundu. Geometrik modeller kontrast oluşturan detaylara sahip.

A BATHING APE® ve Swatch iş birliği yaptı. Dünyanın en büyük şehirlerinden esinle sınırlı sayıda üretilmiş 6 saati piyasaya sundu.

Kim’in korsesi bu
Kim Kardashian, KKW Beauty ürünlerine 7 farklı tondan oluşan vücut fondötenini ekledi. Anında tükendi. Vücut fondöteninden sonra korse sektörüne girdi. 4XL’a kadar bedeni olan; Kimono adlı korsesi, yırtmaçlar için özel tasarlandı. Ürünün adı Japon kadınların tepkisini çekti.

Tarz bebekler
Popüler evcil hayvan giyim ve aksesuar markası Baby Milo, İlkbahar-Yaz 2019 evcil hayvan aksesuarlarını sundu. Sırt çantasından çiğneme oyuncaklarına, yağmurluktan yatağa birçok tasarım ürün var. Fiyatlar 20 ila 55 dolar arasında. Bizim favorimiz sırt çantası!

Emniyetli bikini
Deniz kıyafetleri markası ASOS farklı bir bikini üstü piyasaya sundu. Emniyet kemerli daha doğrusu tokalı mikro bikini üstü çok havalı. Ancak yüzerken çok konforlu mu bilinmez. Öne çıkan tasarım bikinin fiyatı sadece 15 dolar.

Gucci’den yeni sergi
Gucci, Floransa’da ünlü sanatçı Livia Carpenzano ile yeni bir sergi açıyor: He Male – Androgynous Mind, Eclectic Body. Maria Luisa Frisaa’nın küratörlüğünü üstlendiği sergi, markanın sınırsız yaratıcılığının altını çiziyor. 1999 ve sonrasındaki birçok sezondan ikon parçaları yıl sonuna kadar görebilirsiniz.

KAWS, Blizzard Entertainment’ı ile işbirliği yapınca ortaya efsane tişörtler çıktı. Diablo III, StarCraft II, Hearthstone ve Heroes of the Storm oyunlarından esinlenen parçalar gamer’lara, özellikle de Twitch’ten yayın yapanlara göre. Tişörtler 15 dolar.

Çivi gibi tarz
Cartier’in yeni koleksiyonu Clash de Cartier‘in yeni yüzü Kaya Scodelario oldu. Yalın ve feminen, çivi tasarımlı mücevher serisi klasikler arasına girdi bile. Sade şıklıktan hoşlananlara göre… Çivi modeller bu ara gözde. Hautlence, bilinen modeli HL2.0 modelini yeniden tasarladı ve punklaştırdı. Saatte, 14 farklı boyutta 84 çivi var.

Pride Month zamanı markalar birçok ürün piyasaya sundu. Biz en çok Adidas‘ın ayakkabılarını beğendik. LGBTQ bayrağını 3 farklı model ayakkabı tasarımında kullanan marka klasik duruşundan vazgeçmemiş.

 

Published On: 5 Temmuz 2019Categories: ModaTags: , ,