• ABD’deki The Frick Pittsburgh binası Ocak 2020’ye dek Katharine Hepburn: Dressed for Stage & Screen sergisine ev sahipliği yapıyor. Bu kapsamlı sergide Hepburn’ün oyunculuk kariyerinde giydiği kıyafetler, film afişleri ve çeşitli aksesuarlar yer alıyor.

    

   Bu gönderiyi Instagram’da gör

    

   BILLIE EILISH (@billieeilish)’in paylaştığı bir gönderi ()

  • Billie Eilish merch ürünlerinin kapsamını ve kitlesini iyice genişletti. 17 yaşındaki müzisyen albüm ve şarkılarından esinlenerek hazırlanan kıyafetlerin çocuk ve bebekler için olanlarının satışta olduğunu duyurdu. Bebekler için hazırlanan mini hoodie’lere bayıldık.

 • Lüks saat markası Rolex’in Daytona Rainbow müzisyenlerin gözdesi oldu. Miley Cyrus, Mark Wahlberg, John Mayer, Levine’da da olan bu saati en son Post Malone’da gördük. Gökkuşağı renginde 56 elmas ve 36 safirle kaplı olan bu saatin alıcısı daha çok olacak gibi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

KENZO (@kenzo)’in paylaştığı bir gönderi ()

 • Kenzo yeni çanta modelleriyle dikkatleri çekti. Yeni koleksiyon Kenzo Tali Bag’de spiritüel dünyadan ilham alınarak göz motifini ön plana çıkarıyor. Ayrıca ünlü astrolog Susan Miller her çanta için özel olarak bir mesaj yazdı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

JOY BC (@joy_bc)’in paylaştığı bir gönderi ()

 • Londralı mücevher tasarımcısı Joy BC, İtalyan DJ ve hardcore müzik arşivcisi Gabber Eleganza’nın Never Sleep‘i için özel bir kolye tasarladı. Asla uyuma mottosundan ilhamla 925 ayar gümüşten bir düdük tasarlandı. 40 adet üretilen bu düdüğü öttürmek isteyenler 1.350 euro’yu gözden çıkarsın.

 • Yılbaşı reklam kampanyaları gün yüzüne çıktı. Aralarından en çok sevdiğimiz Chanel’in yeni reklam filmi oldu. Tasarımcı Jean-Paul Goude imzalı, 1940’lardan esinlenen reklam filminde No5 parfümünün yüzü Lily-Rose Depp rol alıyor.

 • Ünlü fotoğrafçı Domenico Dolce, ikonik karelerini derlediği özel bir kitap yayınladı. Koleksiyon kitapların bilinen yayınevi Assouline etiketli Queens: Alta Moda di Dolce & Gabbana kitabında kadınların kıyafetlerle nasıl kraliçeye dönüşebileceğini vurgusu yapılıyor. Kitap pek ucuz değil. Fiyatı 350 Euro…

 • Pandora Me koleksiyonunun reklam yüzü Stranger Things dizisinin Eleven’ı Millie Bobby Brown oldu. Cass Bird’e eğlenceli pozlar veren yıldızın yüzü olduğu koleksiyonda mavi ay, yaban arıları, tek boynuzlu at gibi tasarımlar var.