ŞIKIR ŞIKIR YENİ SEZON

Guess Sonbahar Kış 2019 koleksiyonunu piyasaya çıkardık. Lüks ve detaylı kumaşlar, askeriye esintili dokunuşlar ve tekrar eden retro şekillerle yine gösterişli. Marka ikonik leopar ve kareli desenlere parlak dokunuşlar eklemiş. Bu tarzlar kimine göre seksi kimine göre cringe..

SATIR SATIR MODA KOLEKSİYONLARI

Tam modaya uygun bir kitap, el yapımı ve ketenden kapak. Sınırlı sayda basılan koleksiyonluk kitap The Impossible Collection of Fashion, Poiret’ten Pucci’ye, Doucet’den Dior’a, Vionnet’ten Valentino’ya modaya yön veren isimleri ve tasarımlarını ele alıyor. İçerik subjektif ancak modaya dair aydınlatıcı. Assouline etiketli kitabının fiyatı 895 dolar. Bu fiyata kitapla gelen özel eldiven ve kanvas kumaş çanta dahil.

DIOR VE JOHNNY’DEN TUHAF REKLAM

Dior’un başı, reklam yüzlerinden Johnny Depp’in başrolünde olduğu yeni reklamıyla belaya girdi. Markanın parfümü Sauvage için “Amerika yerlileri kültüründen ilhamla” hazırlanan ve Depp’e Kızılderili bir dansçının eşlik ettiği bir dakikalık reklam filmi kültürel değerlere saygısızlık gerekçesiyle eleştirildi. Marka reklamı yayından kaldırmak zorunda kaldı.

FAVORİ ÜRÜN

 

Rose in Good Faith Rap müzisyen Ghostemane ile iş birliği yaparak Blackmage albümünden esinle bir kapsül seri çıkardı. Her biri el yapımı 7 parçalık seri yeraltı rap kültüründen etkileniyor ve hepsi çoktan tükendi. Ceket ve taylı şort favorimiz.

TARZ TAŞIMA

Bugün köpek kıyafetleri ünlü moda markalarının koleksiyonlarında yer alırken çeşitli aksesuarlar da piyasaya sunuluyor. Onlardan biri, orta ırklar için ideal olan Dior’un düz kanvas çantası. Toplu taşımalar için ideal.

BROŞTAN PARFÜM

Lüks koku markası Diptyque işleri bir adım öteye taşıdı. Rönesans mücevherlerinden ilhamla, mekanik tasarlanan kuş borşunu piyasaya sundu. Bu sadece bir broş değil, içinde parfümlü bir bölme var. 120 dolar…

VEGAN ÇANTA

Karşınızda hayvan derisine muazzam alternatif sunan Mylo Driver Bag. Mantarların yeraltı
kök yapısından elde edilen miselyumla hazırlanan vegan çanta, unisex. Geleceğin aksesuarı olarak nitelendirilen çanta oldukça dayanıklı ve şık.

RETRO SAAT

Gucci, geçmişle geleceği buluşturan saat tasarımıyla gönlümüzü aldı! Grip adı verilen serinin modeli hem sıra dışı görünüşü hem de 80’lerden kalma aşinalık var. Unisex saatin fiyatı 200 dolar. Ayrıca bolca kayış çeşidi de var.