The sims tarzı
Moschino için The Sims oyununun yapımcılarıyla iş birliği yapan Jeremy Scott, bu sezonun en iyi piksel, kapsül koleksiyonlarından birini hazırladı. 8 parçalık koleksiyonda “This is not a Moschino toy” sloganının olduğu ve ayı motifinin yer aldığı baskıların dijitalleşmiş hali de var. Geçen ay satışa çıkan koleksiyona The Sims 4, The Sims Mobile, The Sims FreePlay oyunlarından da ulaşabiliyorsunuz. Oyun deneyimleri gittikçe alışveriş yöntemine dönüşüyor.


Converse ‘yükseldi’

JW Anderson ile Converse iş birliği devam ediyor. Geçen ay piyasaya çıkardıkları ayakkabılar çok sevildi, bir o kadar da yerildi. Run Hike serisinin yeni mamüllerine sizin yorumunuz
nedir? 60’lar apartman topuğu havası sezenler parmak kaldırsın.


Travis tişörtü

Travis Scott x Readymade ortaklığıyla tasarlanan tişörtler sonunda piyasaya sunuldu. Düz beyaz tişörtlerin üzerinde
müzisyenin çocukluk resmi, Yosemite şarkısından sözler yer alıyor. İnternet üzerinden satın alınabilen tişörtlerin fiyatları  120- 160 dolar arasında. Scott,  merch ürünlerde markalarla yapılacak
iş birliklerin faydasının farkında…

 

Apokaliptik çanta
Livio Graziottin ve Sergio Eusebi tarafından kurulan sokak giyim markası Innerraum, yeni çapraz askılı unisex çantasınıtanıttı. Alışılmadık şekilde görünüşe sahip çanta zırhlı. Ağır görünse de oldukça hafif ve gözenekli malzeme poliüretandan üretildi. Biz sevdik, festivallerde çok havalı duracak. Fiyatı VIP festival biletiyle eş değer, 830 Euro.

 

Gözlükler 80’s numara
Timberland, 80’lerden ilham alarak yarattığı The City Force Eyewear Capsule Collection’ı duyurdu. Pilot tarzıyla ön plana çıkan unisex gözlüklerin fiyatı 203 dolardan başlıyor.

 

501
Model Hailey Baldwin, Levi’s efsane modeli 501 için kamera karşısına geçti. 146 yaşına
basan 501, Baldwin ile genç kitleye erişmeyi başardı.


Plastik ama kaliteli

Mickey Mouse’un 90’ıncı doğum günü kutlamaları bitmeyecek gibi. Gucci’nin defilesinde gördüğümüz 3D el çantası satışa sunuldu. Bu plastik çanta siyah olduğundan unisex ve yalnızca 4 bin 500 dolar.