İngiltere
Soul’un ‘yeni ruh’u Yael Naim, muhteşem sesiyle 4 Ağustos’ta Londra Purcell Room, Southbank Centre sahnesinde olacak.

İtalya
2009’da X Factor yarışmasına katılıp finale kalan, Sony Music ile anlaşma imzalayan The Bastard Sons of Dioniso, 4 Ağustos’ta Roma ‘NA COSETTA ESTIVA C/O SNODO sahnesinde olacak.

Almanya
İlk albümleri Primitive Origins’ten beri sadık bir kitleye sahipler. Metal müziğin 32 yıllık çınarı Prong, 6 Ağustos’ta Berlin Zukunft am Ostkreuz sahnesinde olacak!

Çekya
Dans etmeye hazırlanın! DJ Marlon Flohr ve prodüktor Ralph van Hilst’ten müteşekkil Bassjackers, 10 Ağustos’ta Prag Epic’i sallayacak.

Hollanda
2016’da Saxify albümüyle müzikseverlerin radarına girmişti. Temmuz ayında çıkan Paris kısaçalarıyla yerini iyice sağlamlaştırdı. Susanne Alt, 10 Ağustos’ta Amsterdam Floor 17’de.

Fransa
New Orleans’lı, bol ödüllü piyanist Sullivan Fortner, mart ayında çıkan albümü Lined With a Groove ve sevilen diğer parçalarıyla 13 Ağustos’ta Paris Sunside sahnesinde.

Norveç
2018’de çıkış yakalayan Yeni Zelanda’lı enerjik indie/pop grubu The Beths, 14 Ağustos’ta Oslo Parkteatret’te olacak.

Brezilya
Brezilya’nın MPB geleneğinin temsilcilerinden Maria Gadú, 16 Ağustos’ta Sao Paulo Teatro Municipal Paulo Machado De Carvalho ‘da olacak.

İspanya
İspanyol pop müziğinin yeni seslerinden Intana, 17 Ağustos’ta Barselona Festes de Gràcia sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

İrlanda
İrlanda folk müziğini country ve reggae gibi farklı tarzlara sahip olan Sharon Shannon, 22 Ağustos’ta Dublin Whelans’ta olacak. Shannon’a sahnede Padraig Jack de eşlik edecek.

Sırbistan
Elektronik sahnesinin kalıplara sığdırılamayan Danimarkalı ismi Kölsch, 23 Ağustos’ta Belgrad Barutana’da olacak. Elektronik müzik severler kaçırmamalı.

Polonya
Caz ve Blues tınılarını ustalıkla Rock’la birleştiren grup Voo Voo, 30 Ağustos’ta Krakow Rynek Główny sahnesinde olacak.