Partiler, film ve videolar aracılığıyla ekran ve IRL üzerinden club kültürünü dünya çapında daha geniş bir kitleye taşıyan bağımsız bir müzik platformu ve kültür küratörü Boiler Room, The Moment ortaklığında bir başka “Contemporary Scenes” etkinliği için iki yıl aradan sonra bu yaz İstanbul’a geri geliyor. 15 Haziran, Perşembe günü Salon IKSV’de düzenlenecek Boiler Room & The Moment Sunar “Contemporary Scenes”, Türk yeteneklerinden oluşan seçkin bir dj grubunu da bir araya getirecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Boiler Room (@boilerroomtv)’in paylaştığı bir gönderi


Etkinliğin özel davetlisi ve küratörü olan Sedef Adası eşliğinde Birgay, Eylül Deniz, Jtamul ve MX Sür gibi yükselen yeteneklerin öne çıktığı programda çok sayıda tanınmış isim de sahne alacak. Dünyaca ünlü Berghain/Panorama Bar’ ın yakın zamanda resident DJ’leri arasında yer alan Sedef Adası, Türk mirasını kutlayacağı bu etkinlik için İstanbul’a gelecek.

Etkinliğe https://boilerroom.tv/session/contemporary-scenes-istanbul adresinden kayıt yaptıranlardan rastgele seçilecek 400 müzikseverin  katılabileceği Boiler Room deneyimi için şimdiden yerinizi ayırtın. Nefes kesecek etkinliği kaçıranlar için setler 25 Haziran tarihinde Boiler Room kanallarında yayınlanacak.

Published On: 8 Haziran 2022Categories: Güncel, Manşet, PanoTags: , , , , , ,