İngiltere
Chuck Mead BR5-49 grubuyla tanıdığımız, country müziğin sevilen isimlerinden Chuck Mead 3 Temmuz’da Londra The Borderline sahnesinde.

Çekya
Lucy Dacus 2016’da playlistlerimize bir daha çıkmamak üzere giren Lucy Dacus 6 Temmuz’da Prag Chepau Rouge sahnesinde.

Almanya
Metallica Metal müziğin köklü grubu Metallica, 6 Temmuz’da Berlin Olimpiyat Stadı’nı sallayacak. Gruba sahnede Bokassa ve Ghost da eşlik edecek.

Fransa
Jessie J Çağdaş R&B müziğinin öne çıkan isimlerinden Jessie J 8Temmuz’da Paris Le Trianon’da sahne alacak.

Hollanda
Neil Young 40 yıldır müzik dünyasının en tanınan isimlerinden biri. Neil Young 10 Temmuz’da Amsterdam Ziggo Dome’da sevenleriyle buluşacak.

İspanya
Metalin deneysel gruplarından Neurosis 16 Temmuz’da Barcelona Sala Apolo’da.

İtalya
Mayıs sayımızda röportaj yaptığımız, çağdaş cazın en kayda değer isimlerinden Madeleine Peyroux 18 Temmuz’da Roma Villa Ada’da.

İrlanda
Tüm zamanların en iyi vokallerinden biri olarak gösterilen Macy Gray 19 Temmuz’da Dublin The Sugar Club’ta sevenleriyle buluşacak.

Polonya
Mart sonunda çıkardıkları Two in the Mirror albümüyle beğeni toplayan Alman caz ikilisi Sendecki & Spiegel 21 Temmuz’da Krakow Piwnica Pod Baranami’de.

Danimarka
Klasik eğitim almış bir Çellist, girift bestelerden çekinmeyen bir pop icracısı… Kelsey Lu 25 Temmuz’da Kopenhag Søpavillonen’de olacak.

İsveç
Retro funk davulları ve house tınılarıyla bezeli setleriyle dikkat çeken Jayda G 25 Temmuz’da Stockholm Berns’de.

Macaristan
Trance müzik sahnesinin son on yılına damgasını vuranlardan Giuseppe Ottaviani 26 Temmuz’da Budapeşte Track Terrace’ta olacak.