Maksimum 100 oyuncunun paraşütlerle haritadaki çeşitli bölgelere atlayarak hayatta kalmak için savaştığı, hayatta kalanın ise her şeyi aldığı popüler oyun PUBG Mobile, 2018 yılını başarıyla geride bıraktı.

200 milyondan fazla indirmeyle mobil oyunların zirvesinde yer alan PUBG Mobile, sadece 12 milyon indirmeyle Türkiye’de en çok indirilen 2’nci oyun olmayı başardı. Bu başarılarla dolu yılın ardından Tencent Games ve PUBG ekibi oyunun ilk yıl dönümü için kutlamalar düzenleyeceğini açıkladı.

Birinci yıl dönümü kutlamaları kapsamında dünyanın birçok yerinde özel partiler düzenleyen PUBG Mobile, Türk oyuncuları da elbette unutmadı. Etkinliğin Türkiye ayağı 7 Nisan 2019’da İstanbul’da gerçekleşecek. PUBG Mobile oynayan her oyuncunun başvurabileceği etkinliğe sadece en iyiler katılma şansı yakalayacak.

2 Nisan’a kadar başvuru yapabilirsiniz!

Sadece PUBG Mobile oyuncularının katılım gösterebileceği etkinlik, dışarıya kapalı olarak gerçekleşecek ve katılımcılar özenle seçilecek. Oyunu oynayan herkesin başvurabileceği etkinlik için kısa bir form doldurmak yeterli. PUBG Mobile oyuncuları, 2 Nisan 2019’da gece 23.59’a kadar başvuru işlemlerini yaparak etkinlik için yerlerini ayırabilir. Başvuru işlemlerinizi yaptıktan sonra mailinizi kontrol ederek, etkinlikten haberdar olabilirsiniz.  PUBG Mobile oyuncuları olarak isterseniz etkinliğe bir arkadaşınızı da davet edebilirsiniz.

Ünlü isimlerle tanışma fırsatı!

Etkinliğe katılacak oyuncular, bu etkinlik için özel olarak hazırlanmış T2 araçlarla kısa bir İstanbul turu yaptıktan sonra parti alanına geçecek. Seçilen oyuncular, PUBG Mobile’ın 1’inci yılına özel hazırlanan partide yıl dönümüne özel belirlenen müzikler ve DJ ile eğlenerek, birbirinden leziz atıştırmalıklar ve eğlenceli turnuvalarla vakit geçirecek. Ayrıca oyuncular, oyun dünyasında çok iyi tanınan ünlü isimlerle de bu parti de tanışma imkanı yakalayabilecek. Etkinliğe katılmak için forma buradan ulaşabilirsiniz.