David Letterman ile Sıradaki Konugum
Yıl: 2019
Bölüm sayısı: 5
Tür: Talkshow
Süre: 00:50:00
Oyuncu: Kanye West, Ellen DeGeneres, Jay-Z
Platform: Netflix

David Letterman ile Sıradaki Konuğum, Letterman’in yeni konuklarını doyasıya sohbetle birleştirdiği 2. sezonuyla karşınızda. Pek çok Emmy ödülünün yanı sıra Peabody Ödülü’nü ve Mark Twain Amerikan Mizah Ödülü’nü kazanan televizyonun efsane isimlerinden Letterman’in programını mutlaka izlemelisiniz. Bu talk show programında dünyaca ünlü kişilerle yaptığı derin sohbetlere şahit olacaksınız.

I am mother
Yıl:
2019
Tür:
Gerilim-Bilim kurgu
Süre:
01:54:00
Yönetmen:
Grant Sputore
Oyuncu:
Hilary Swank, Luke Hawker, Clara Rugaard
Platform:
Netflix


Bir robot tarafından büyütülen genç kadının hikayesini ele alan filmde, dünya büyük bir yıkımla karşı karşıya kalıyor. Dünya üzerindeki tüm insanların nesli tükeniyor fakat bunu tekrar canlandırmak için özel bir robot tasarlanıyor. Anne adı verilen robot bu genç kadını büyütmekle komuta ediliyor. Aralarındaki bu ilişki yaralı bir yabancının gelişiyle farklı bir yön alıyor. Genç kadın yabancı kişinin gelişiyle dış dünyadan bilgi almaya başlar ve olaylar gelişir diyelim… Macera ve aksiyonu oldukça hissedeceğiniz bu filmi kaçırmamanızı öneriyoruz.

The Edge of Democracy
Yıl: 2019
Tür: Belgesel
Süre: 01:53:00
Yönetmen: Petra Costa
Oyuncu: Dilma Rousseff, Eduardo Cunha, Petra Costa
Platform: Netflix

Petra Costa’nın yönettiği, Demokrasinin Kıyısında belgeseli yapımcının siyasi geçmişini, Başkan Lula’nın görev süresi boyunca Dilma Rousseff’in görevden alınmasına son veren, Brezilya’nın kutuplaşmasını analiz eden samimi bir belgesel. İki Brezilya başkanlığının ardındaki ilginç gerçeği keşfe çıkan bu yapımı hem siyasi hem de kişisel anıların harmanı olarak görebilirsiniz.

Stranger Things
Yıl: 2019
Bölüm sayısı: 8
Tür: Macera
Süre: 00:55:00
Yönetmen: Matt Duffer
Oyuncu: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard
Platform: Netflix

Stranger Things‘in 3. sezonunu sabırsızlıkla beklediğinizi duyar gibiyiz. 1983 yılında genç bir çocuğun adeta sırra kadem bastığı dizide arkadaşları, ailesi ve kasabanın yerel polisleri yanıt bulmaya çalışıyor. Bunların yanında doğaüstü güçlere sahip gizemli bir kız da ortaya çıkınca işler farklı bir boyut kazanıyor. Dizinin 3. sezonunda ise 1985 yılının yazına odaklanılıyor