Yayınladığı 45’lik formatında şarkılarıyla beğeni toplayan Gökçe Kılınçer, Aşkınla Ben ve Bu Son Akşamda isimli yepyeni iki şarkısının single’ını sevenleriyle buluşturdu.

Retro-pop tarzının öncüsü Gökçe Kılınçer, şarkılarını ilk kayıtlarının kaydedildiği 45’lik plak formatında sunarak dinleyicileri adeta geçmişe götürüyor.

‘KAYITLARIM KİŞİSEL’
Gökçe Kılınçer, yeni projesi ile ilgili şu sözleri söyledi: ”Aşkınla Ben şarkısı nostaljik, retro pop, orta doğu havası taşıyan bir şarkı. Bu Son Akşamda ise yine nostaljik ve retro pop olmasının yanı sıra 70’ler disko müziğine bir gönderme yapan tatta. Yaptığım kayıtlar her zaman organik ve fazlasıyla kişisel. Şarkılar, yaşamın yalnızlığına karşı olumlu bir tutum içermekle birlikte daha iyi bir dünyanın varlığına özlem içeriyor.”

 

İki şarkının da söz ve müziğine imzasını atan başarılı sanatçı, şarkıların düzenlemelerinde Bobina ile çalışarak kayıt ve mix işlemlerini Londra’daki Hicaz Stüdyosu’nda tamamladı. Gökçe Kılınçer’in ‘’Aşkınla Ben’’ ve ‘’Bu Son Akşamda’’ adlı yepyeni iki şarkısı, Hicazplaks etiketiyle tüm dijital platformlarda ve 45’lik plak formatıyla tüm müzik marketlerde yerini aldı.