Yaz gelirken yerli ve yabancı müzik festivalleri birbirinden eğlenceli ve renkli programlarını açıklamaya başladı. Kurulduğu günden bu yana yerliyabancı sanatçılarla ses getiren konserlere ve festivallere damgasını vuran Epifoni, 2019 yaz sezonunu muhteşem bir festival ile karşılıyor: Enter The Music Fest’19.

Festivalde kimler yok ki… 1990’lı yılların başında kurulduğu günden beri, Türk rock tarihine adını altın harflerle yazdıran Duman grubu ile coşacaksınız. 70’li yılların funk ve soul şarkılarını nostaljik tınılarla günümüz müziğine uyarlayarak can veren Hey Douglas ile VEYasin sizi dans ettirecek. Hazır ilk albümü Marşandiz de çıkmışken o şahane remiksler eşliğinde dans etme fikri şimdiden içinize işlemiş olmalı…

Türk rap/hip-hop müziğinin en popüler isimlerinden biri olan, sosyal medyada gündemden düşmeyen ilginç şarkı sözleri ve renkli dünyasıyla Ben Fero’da festivalin bir diğer ismi. Özellikle Spotify’da çok kısa bir sürede 1 milyonun üzerinde aylık dinleyici sayısına ulaşan, kliplerini 10 milyonların izlediği Ben Fero’nun sahnesine çıplak gözle bizzat şahit olmalısınız.

New York Times tarafından Tanımanız gereken Avrupalı 15 sanatçı listesine giren, çok kültürlü bakış açısına sahip, Türk hip-hop’ının yükselen yıldızı olarak görülen Ezhel, hazır buralardayken kaçırmadan gidip bizzat sahneden dinleyin deriz.

Ayrıca DJ Sisters’ın performansı ile açılacak olan Enter The Music Fest’19’da DJ Ali Taş, Düşdünya, Emir Yargın, Slang ve Nova Norda ile tam bir yaz festivali yaklaşıyor, biletleri tükenmeden mutlaka  alın. 21 Haziran’da Enter The Music Fest’19 sizleri 2009’dan itibaren İstanbul’un merkezinde sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak hizmet veren KüçükÇiftlik Park’ta ağırlayacak. Bu zamana kadar pek çük ünlü ismi ağırlayan, eğlence ve etkinlik mekanı denilince akıllara gelen KüçükÇiftlik Park‘ta yine eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi mutlaka takip edin çünkü bu konsere iki kişilik bilet davetiyemiz olacak, kaçırmayın deriz!