Ülkemizin köklü rock gruplarından Athena, 9 Şubat akşamı Dorock XL Beşiktaş’ı salladı. Biletlerin tükendiği konserde, Yaşamak Var Ya gibi parçalarla seyirciler zıplarken zengin ışıklandırmalar da atmosfere ayrı bir hava kattı. Coşkunun zirveye çıktığı anlarından biri
ise şüphesiz ki Gökhan ve Hakan’ın gitar düellosuydu.

athena konser

DOROCK XL MART PROGRAMI

  • Dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden Amsterdam, dans ve elektronik müziğin kenti, kulüp ve parti cenneti. Eşsiz büyü ise her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbul’a taşınıyor, Amsterdamn Night‘a 8 Mart günü 21.00’de Dorock XL Beşiktaş ev sahipliği yapıyor. Amsterdam’da yaşananlar Amsterdam’da kalmasın diye!
  • 2006’da yayınladıkları ilk albümleri İnandığın Masallar‘daki Hele Bi Gel, Beni Al gibi parçalarla gönüllerde taht kuran Pinhani; son olarak geçen yıl On Türkü albümüyle müzikseverlerle buluştu. Alternatif rock grubu Pinhani, 16 Mart’ta 22.30‘da sahnede. “Hele Bi Gel” Kadıköy Dorock XL’e!
  • Bir yanda Kaybedenler Kulübü için yaptığı müzikle hayatımıza giren ve playlist’lerimizden eksik olmayan Gülce Duru, diğer yanda Türkçe rap müziğin çıkış yakalayan ismi Ozbi. Rakılı Live 2.Seri‘yle bir araya gelen sıkı ikili, Kadıköy Dorock XL’de 20 Mart saat 22.30‘da müzikseverlerle buluşacak.
  • Adamlar, 2014’te yayınladıkları Eski Dostum Tankla Gelmiş adlı ilk albümleriyle dikkatleri üzerilerine çekmeyi başarmışlardı. Sözlerindeki ironi ve sahnedeki enerjileriyle dikkat çekmeye devam eden grup, Kadıköy Dorock XL’de, 23 Mart’ta saat 22.30‘da izleyiciyle buluşuyor.
  • Müziğinde biraz deniz kokusu, biraz eskiler; folk, blues ve pop tınıları var. Şiirsel sözlerini bir hikaye gibi anlatan Kalben, 29 Mart, saat 22.30‘da ruhunuzu sanata doyuracak. Kadıköy Dorock XL’de sanat dolu bir geceye hazır olun!
  • Nil Karaibrahimgil genç yaşta piyano ve caz gitarı çalmaya başlayıp ortaokulda I see clouds rain is coming… adlı ilk bestesini yaptı. XL gibi parçalara sahip ilk albümüyle adını duyurdu, 2009’daki Seviyorum Sevmiyorum teklisiyle müziği Balkanlar’a uzanan sanatçı 29 Mart’ta 22.30‘da Dorock XL Beşiktaş’ta.