Burak Yeter Kalinka remix’ini yayınladı

Yaz yaklaşırken müzik listelerini yenilemenin de vakti geliyor. Uluslararası başarılara imza atan prodüktör ve DJ Burak Yeter’den yenir remix çalışmasını yayınladı. Romanyalı elektronik müzik ikilisi Morandi, sevilen Rus halk şarkısı Kalinka’yı yeni bir yaklaşımla yorumladı.

2016 yılında dijital müzik platformlarında yayınladığı Tuesday ile dünya çapında ün ve başarı elde eden prodüktör/DJ Burak Yeter, yüksek enerjili canlı performanlarına ara vermeden devam ederken yeni şarkılar üretmeye ve remix’ler yapmaya devam ediyor. Kalinka’nın Burak Yeter dokunuşuyla farklı bir boyut kazanan bu yeni versiyonunu dinlemek için aşağıdaki play tuşuna basın.

BURAK YETER KİMDİR?

22 yaşındayken kazandığı Burn & MTV Dance Heat DJ Contest 2004 ile DJ’lik kariyerine Malta’da çaldığı MTV Dance Floor Chart Party ile başlayan Burak Yeter aynı sene Miller Master DJ Yarışması’nda ikincilik kazanarak EDM sahnesinde kendine yer edindi. 2010’da Kral TV Geleneksel Müzik Ödüllerinde kazandığı En İyi Yeni Remix ödülü ve en iyi çıkış yapan prodüktör & DJ ödülünü alarak başarısını pekiştirdi. En çok bilinen işleri arasında popüler dizi La Casa de Papel remix‘i var.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

B U R A K Y E T E R (@burakyeter)’in paylaştığı bir gönderi ()