ŞAMPİYON Tür: Dram Dağıtımcı: CJ Entertainment Turkey Oyuncu: Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan Yönetmen: Ahmet Katıksız

Şampiyon, Türkiye biniciliğin en önemli figürlerinden jokey Halis Karataş ile ona kariyerinde yoldaşlık eden yarış atı Bold Pilot’un hikayesini anlatıyor. At yarışlıarın bilmeyenlerin bile tanıdığı bir efsane Bold Pilot. Türk filmlerinde böyle konular mumla aranıyor, izlemeye gerçekten değer. Film, 7 Aralık’ta vizyonda.

KAFALAR KARIŞIK

Tür: Komedi Dağıtımcı: TME Films Oyuncu: Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Güven Kıraç, Erkan Can Yönetmen: Yücel Yolcu

4 milyon takipçili Kafalar #YouTube kanalının fenomengilleri bekleneni yaptı ve Kafalar Karışık filmiyle karşımıza çıkıyor. Hikaye internetteki içeriklerine oranla daha basit; âşık olduğu Buse ile evlenebilmenin yollarını arayan Atakan ve ona yardımcı olan arkadaşları Fatih ve Bilal’in maceraları… Film, 7 Aralık’ta sinemalarda.

SECOND ACT

Tür: Romantik komedi

Dağıtımcı: Pinema

Oyuncu: Jennifer Lopez, Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens

Yönetmen: Peter Segal

Romantik komedilerde boy göstermeyi seven Jennifer Lopez, 40 yaş krizi yaşayan Maya’yı canlandırıyor. Hayatını sorgulayan ve yeniden keşfetmeye başlayan Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark edip yeni bir yaşamın geç olmadığını ispat etmeye çalışır. #Film, Lopez için izlenir. Second Act, 20 Aralık’ta vizyonda.

AQUAMAN

Tür: Aksiyon Dağıtımcı: Warner Bros. Oyuncu: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Patrick Wilson, Willem Dafoe Yönetmen: James Wan

Justice League serisinden doğan Aquaman filminde, Jason Momoa, John Curry namıdiğer Aquaman’a hayat vermeye devam ediyor. Filmin kahramanının tehditler karşısında vatanı Atlantis’i savunmak için girdiği amansız mücadeleyi konu ediniyor. Bu fantastik kahramanlık hikayesi 28 Aralık’ta beyazperdede.

MARY POPPINS DÖNÜYOR

Tür: Fantastik Dağıtımcı: UIP Oyuncu: Emily Blunt, Meryl Streep, Colin Firth Yönetmen: Rob Marshall

Mary Poppins Dönüyor 1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçiyor ve PL Travers’ın diğer yedi kitabındaki içerik zenginliğinden ortaya çıkıyor. Emily Blunt’ın başrolünde yer aldığı Mary Poppins Dönüyor ile klasikleşmiş #müzikal yeni bir hikayeyle karşımızda. Film, 28 Aralık’ta vizyonda.