Yayınladıkları özel koleksiyon kitaplarıyla ünlü yayınevi Taschen‘den ilginç bir kitap çıktı: America Swings. Kimileri bu kitabı erotik bulabilir keza grup seks ve swing seks partilerini konu ediniyor. Ancak bu hem bir belgesel kitap hem de sosyolojik açıdan bu deneyimleri ele alan bir kitap.

Naomi Harris ve Richard Prince tarafından hazırlanan 1000 adet basılan kitap çıktığı günden bu yana çok konuşuluyor. Harris uzun zamandır erotik fotoğrafçılık yapıyor ve bunun bir sanat formu olduğunu savunuyor. Harris,”Fotoğraflara baktığınızda olayın dışındasınız ancak özgüvenin tam ortasındasınız. Herkes çıplak ve kimisi komşu” diyor. Bu partilere katılanlar marjinaller olarak düşünülmesi kimi hemşire kimi öğretmen kimisi biseksüel biyolog. Yani sıradan insanların sıra dışı seks partileri…

Fotoğrafçı bu kitabı oluşturabilmek için 48 ay boyunca Amerika’da çeşitli şehirlerdeki partilere katılmış. Washington’dan Teksas’a uzanan seyahati boyunca tam tamına 38 parti fotoğraflamış. Kitabın tasarımı da kendine has! Amerikalıları ele aldığı için Amerikan motellerinden esinlenen özel bir tasarımla sunuluyor. Ayrıca Naomi Harris ve Richard Prince tarafından imzalanmış 1000 numaralı bir kopya da var. Kitabın fiyatı 1000 Euro. İnternet üzerinden sipariş edilebiliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Naomi Harris (@mapledipped)’in paylaştığı bir gönderi ()

“Bu insanlar kesinlikle bizden daha iyi seks yapıyorlar.”
Naomi Harris
Fotoğrafçı

Naomi Harris kimdir?

1973 yılında Toronto, Kanada’da doğdu. Fotoğraf eğitimini New York Uluslararası Fotoğraf Merkezi’nde aldı. Fortune, Flaunt, Life ve Heeb dergilerinde yayınlandı ve örme, karaoke ve çıplak plajları sever. Brooklyn’de yaşıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Naomi Harris (@mapledipped)’in paylaştığı bir gönderi ()