GEÇEN AY ALLİANZ MOTTO MÜZİK’TE NELER İZLEDİK?
Kerem Sedef’le 59 Saniye

Allianz Motto Müzik sosyal medya hesaplarında her hafta farklı bir mottoyla harika davul sololarını dinledik. Nisan ayında da her haftanın mottosu Kerem Sedef’ten!

Yekta Kopan’la Noktalı Virgül

Mart ayında Yekta Kopan’la Noktalı Virgül’e VEYasin (Hey! Douglas), Nev, Jehan Barbur ve
Sabri Tuluğ Tırpan & Feryal Öney konuk oldu.

Allianz Motto Müzik 4. Yaşını Kutladı!

Türkiye’nin müzik ve eğlence kanalı Allianz Motto Müzik, 4. yaşını Allianz Motto Müzik programcıları, Allianz Türkiye icra kurulu uyeleri ve iletişim ekipleri ile yapım şirketi Patika Dijital’in katıldığı eğlenceli bir organizasyonla kutladı. Daha fazla müzik, daha fazla eğlence ve daha fazla muhabbet için takipte kalın!

Bu ay da eğlenceli ve dopdolu

❏ Şenay Akkurt’la Hayat Bana Güzel’de bu ay kuzeye yolculuk ediyoruz. Lapland’e uzanan bu büyülü geziyi sakın kaçırmayın! Kim bilir belki Kuzey Işıkları’nı hep birlikte görürüz.

❏ Ece Ulusum Back On Stage’de Nisan ayının öne çıkan konularını ve önemli müzik haberlerini yine kıpır kıpır enerjisiyle Allianz Motto Müzik takipçileriyle paylaştı. Bu eğlenceli videoyu kaçırmayın!

❏ Zeynep Toker’le Bi’ Bakıp Çıkıcam’da bu ay Barabar ve Sertab Erener konserinden eğlenceli görüntüleri ve röportajları izleyebilir, aynı zamanda şehirde neler olup bitiyor, konserden sinemaya, tiyatrodan sergiye nerede ne var öğrenebilirsiniz.

❏ Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş’la Yıllar Yılan’da bu ay 1980 yılına gidiyoruz. 1980 yılına dair eğlenceli ve dolu dolu bir sohbetin gerçekleştiği bölüm yine çok keyifli!

❏ Can Şengün’le Türk müzik sektöründe yolculuğa çıktığımız The Producer’ın Nisan ayı konukları Jingle House Kurucu Ortağı Ömer Ahunbay ve İskender Paydaş. İskender Paydaş’la bir demonun yaratım hikayesine tanık olmak ve Ömer Ahunbay’dan reklam ve film müzikleri üretimine dair detayları öğrenmek için sohbete dahil olmak istiyorsanız bu bölümleri sakın kaçırmayın!