GEÇEN AY ALLİANZ MOTTO MÜZİK’TE NELER İZLEDİK?
Nurkan Renda ile Gitar Vlogları

Nurkan Renda, Gitar Vlogları’nda Duman’ın sevilen parçası Bu Akşam‘ın bas partisini ve gitar sololarını inceledi.

Nurkan Renda
Yıllar Yılan

Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş’la Yıllar Yılan’da 1985 yılına gittik. 1985 yılına dair eğlenceli ve tatlı bir sohbetin gerçekleştiği bölüm yine çok keyifliydi!

gaye su akyol ve melikşah
Şenay Akkurt’la Hayat Bana Güzel

Şenay Akkurt’la Hayat Bana Güzel’de kuzeye uzanan bir yolculuk gerçekleştirdik. İsveç’de başlayan, Finlandiya’da biten bu fantastik maratonda kuzey ışıklarının büyülü atmosferi ve huskylerle yapılan safari ile adeta bir masalın içinde gibiydik.

şenay akkurt
Yekta Kopan’la Noktalı Virgül

Yekta Kopan’la Noktalı Virgül’e yeni albümleri ile Feridun Düzağaç, Murder King, Jülide Özçelik ve ekip arkadaşları Ercüment Orkut ile Cem Tuncer konuk olurken, Nisan’ın son programında Murat Abbas Zorlu PSM Caz Festivali’ni anlattı.

yekta kopan'la noktalı virgül
Kerem Sedef’le 59 Saniye

Allianz Motto Müzik sosyal medya hesaplarında her hafta farklı bir mottoyla harika davul sololarını dinledik. Mayıs ayında da her haftanın mottosu Kerem Sedef’ten!

Kerem Sedef
Bu ay da eğlenceli ve dopdolu

❏ Can Şengün’le The Producer’ın Mayıs ayı konukları Jingle House Kurucu Ortağı Ömer Ahunbay ve Don Kişot’um Ben ekibi. Ömer Ahunbay ile reklam ve film müzikleri üzerine gerçekleşen sohbete dahil olmak istiyorsanız, Can Şengün’ün müziklerini yaptığı Don Kişot’um Ben oyunundan renkli görüntüleri, kulis hallerini ve müzikli prodüksiyon yapmanın inceliklerini merak ediyorsanız bu harika iki bölümü sakın kaçırmayın!

Don Kişot'um ben

❏ Barış Akpolat’la 3N1K’da bu ay maNga ile turneye çıkıyoruz! Eğlenceli yol sohbeti, turne görüntüleri ve tabi ki müzik dolu harika bir video kanalda sizi bekliyor!

Barış akpolatla 3n1k

❏ Zeynep Toker’le Bi’ Bakıp Çıkıcam’da bu ay Sertab Erener- Sinema Senfoni Orkestrası konserinden renkli görüntüleri ve performansları izleyebilir, aynı zamanda şehirde neler olup bitiyor, konserden sinemaya, tiyatrodan sergiye nerede ne var öğrenebilirsiniz.

Şenay Akkurt

❏ Ece Ulusum Back On Stage’de Mayıs ayının öne çıkan konularını ve önemli müzik haberlerini yine eğlenceli anlatımıyla Allianz Motto Müzik takipçileriyle paylaştı.

allianz motto müzik ve ece ulusum