Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel
Şenay AkkurtŞenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel’de Eylül ayında yolumuz Batı Karadeniz’e uzanıyor. Batı Karadeniz’in eşsiz doğasıyla ile birlikte bu sefer soluğu Bartın’ın ilçesi, aynı zamanda Barış Akarsu’nun da memleketi olan Amasra’da alıyoruz. Bu şirin kasabada ne yenilir ne içilir, nerelerde gezilir merak ediyorsanız sizi hemen kanala alalım!

Zeynep Toker ile Bi’ Bakıp Çıkıcam

Zeynep TokerZeynep Toker ile Bi’ Bakıp Çıkıcam’da Eylül ayında Allianz Motto Müzik olarak Yeni Medya Sponsoru olduğumuz Anathema konserine ve Festtogether festivaline gidiyoruz. Birbirinden eğlenceli sahne görüntülerini ve Zeynep Toker’in sizin için derlediği kültür-sanata dair en yeni haberleri merak ediyorsanız, sizi hemen videoya alalım.

Nurkan Renda ile Gitar Vlogları
Nurkan RendaNurkan Renda ile Gitar Vlogları’nda Eylül ayında evde kendi kendimize nasıl kulak alıştırması yapabileceğimizi öğreniyoruz. Renda’nın engin teknik bilgilerinden yararlanarak pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız, video kanalda sizi bekliyor!

 

Yekta Kopan’la Noktalı Virgül
Yekta KopanYekta Kopan ile Noktalı Virgül’ün Eylül ayı konukları Çağıl Kaya’nın oluşturduğu B’r Şeyler Eks’k grubu, genç komedyen Kaan Sekban ve alternatif müziğin sevilen ismi Güney Marlen. Birbirinden güzel bu sohbetleri sakın kaçırmayın!

 

Murat Meriç’le Plak Dolabı
murat meriçMurat Meriç, Plak Dolabı’nda Eylül ayında Türkiye’nin sevilen gruplarından MFÖ’nün plakları ile karşımızda. Murat Meriç’in tatlı anlatımı ile MFÖ plak koleksiyonunu ve hikayelerini dinlemek için hemen kanala gelin!

 

Geçen ay neler izledik?

Yıllar Yılan
yıllar yılanGaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş, Yıllar Yılan’ın Ağustos bölümünde bu sefer geleceğe, 2046 yılına ışınlandılar. Gelecekte bizi müzikten, sinemaya birçok konuda neler bekliyor merak ediyorsanız, hemen kanala ışınlanarak bu eğlenceli videoyu izleyebilirsiniz!

Can Şengün’le The Producer
Can ŞengünCan Şengün’le The Producer’ın Ağustos ayı konuğu Türkiye’nin en başarılı gitaristlerinden Serdar Öztop oldu. Öztop’un, kendi kullandığı prodüksiyon tekniklerini anlattığı bu eğlenceli sohbeti izlemeyen varsa video kanalda sizi bekliyor!