Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel

Şenay Akkurt ile Hayat Bana GüzelŞenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel’de Ağustos ayında yolumuz bu kez de Milano ve Como Gölü’ne düşüyor. Como Gölü’ne ulaşım nasıl sağlanıyor, nerelerde konaklanıyor merak ediyorsanız Şenay Akkurt’un harika anlatımıyla bu keyifli bölümü sakın kaçırmayın.

 

 

 

 

Nurkan Renda ile Gitar Vlogları

Nurkan Renda

Nurkan Renda, Gitar Vlogları’nda bu ay müzik yazılımlarını ve midi klavyeyi inceledi, detaylarını bizlerle paylaştı. Siz de müziğe dair daha fazla teknik bilgi öğrenmek istiyorsanız, Nurkan Renda ile Gitar Vlogları videolarını sakın kaçırmayın!

 

Zeynep Toker’le Bi’ Bakıp Çıkıcam

Zeynep Toker, Bi’ Bakıp Çıkıcam’da Temmuz ayında da birbirinden güzel konserlerin nabzını tuttu. Emir Can İğrek konserinden, Rock Off ve Greenify festivaline kadar birçok farklı müzik tarzını deneyimleme fırsatı yakaladığı bu bölümleri hala izlemediyseniz hemen kanala koşun!

Zeynep Toker

Yekta Kopan’la Noktalı Virgül

Yekta Kopan’ın Noktalı Virgül’de Ağustos ayı konukları alternatif müziğin sevilen ismi Melek Mosso, Çağıl Kaya’nın oluşturduğu B’r Şeyler Eks’k grubu ve caz müziğin güçlü vokallerinden Başak Yavuz. Müziğe dair gerçekleşen bu harika sohbetleri sakın kaçırmayın!

Yekta Kopan

Yeni medya sponsoru Allianz Motto Müzik!

Temmuz ayı içinde Allianz Motto Müzik olarak Rock Off 2019 ve Manowar konserinde yeni medya sponsoru olarak yer aldık! Hem ortamın hem de sahnenin nabzını tuttuğumuz bu etkinliklerin detaylarını Zeynep Toker’in sunumuyla Bi’ Bakıp Çıkıcam’da izleyebilirsiniz.

Rock Off

Geçen ay Allianz Motto Müzik’te neler izledik?

Kerem Sedef’le 59 saniye
Kerem Sedef’le 59 Saniye’de sosyal medya hesaplarımızda farklı bir mottoyla harika davul soloları dinledik. Haftaya Kerem Sedef’in mottolarıyla başlayın!

Yıllar Yılan
Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş, Yıllar Yılan’ın Temmuz bölümünde 1976 yılına ışınlandı. Müzikten, sinemaya birçok konuyu eğlenceli anlatımlarıyla paylaştıkları bu bölümü hala izlemeyenler varsa 1976’ya ışınlanmak üzere hemen kanala gelsin!