Sırbistan
Montreal temelli elektronik müzik grubu Operators, Mayıs ayında çıkan yeni albümleriyle 1 Eylül’de Belgrad Elektropionir’de olacak.

İspanya
Geçen aylarda büyük çıkış yakalayan, yeni nesil star Billie Eilish, 2 Eylül’de Barselona Palau Sant Jordi sahnesinde olacak.

İngiltere
Folk müziği elektronik ve rock tınılarıyla süsleyen ve dinleyicilerini rüyalar alemine sürükleyen Gia Margaret, 5 Eylül’de Londra St Pancras Old Church’te olacak.

Fransa
21 yıllık ‘parti ordusu’ Orgy, 7 Eylül’de Paris Croisière Musicale / La Grande Colo sahnesinde olacak.

Çekya
İlk albümünü 2012’de çıkarsa da, adını Eminem ile diss’leşmeleriyle duyurmuştu. Machine Gun Kelly, 9 Eylül’de Prag Forum Karlin’de.

Almanya
İngiltere rock sahnesinin yeni nesil temsilcilerinden Holy Moly and The Crackers, 10 Eylül’de Berlin Musik & Frieden sahnesinde olacak.

Hollanda
Ona yeni nesil diva deniyor, Mariah Carey’in mirasçısı olarak gösteriliyor… Ariana Grande, 11 Eylül’de Ella Mai ile birlikte Amsterdam Ziggo Dome sahnesinde olacak.

İrlanda
Haziran ayında yeni bir albümle geri dönen Julia Michaels, 12 Eylül’de Dublin Olympia Theatre’de. Sahnede New Rules da kendisine eşlik edecek.

Norveç
Honeyhoney grubuyla tanıdığımız, sesi kadar seyircisini içine çeken sahne performansıyla da övgü toplayan Suzanne Santo, 15 Eylül’de Oslo Krøsset’de olacak.

Brezilya
Brezilya rap sahnesinin üretken isimlerinden Karol Conká, 15 Eylül’de Sao Paulo Sesc Itaquera sahnesinde olacak.

İtalya
Klasik sözlerle dream pop’tan metal’e bir çok farklı tınıyı büyüleyici bir sahne şovuyla harmanlayan Marissa Nadler, 19 Eylül’de Roma Monk sahnesinde olacak.

Polonya
“Kanada’nın Sanat Güneşi” Michael Bublé, caz standartlarından popa uzanan repertuvarıyla 20 Eylül’de Krakow Tauron Arena’da sevenleriyle buluşacak.