Örümcek-Adam: Evden Uzakta
Tür: Macera, Aksiyon
Dağıtım: Warner Bros.
Oyuncular: Tom Holland, Marisa Tomei, Jake Gyllenhaal
Yönetmen: Jon Watts
Film, Endgame sonrası ayaklarının üzerinde durmaya çalışan Peter Parker’ın okul arkadaşlarıyla gittiği geziyi ele alıyor. Holland’ın canlandırdığı Peter Parker’ın Avrupa seyahatindeki maceralarını izlerken heyecandan yerinizde duramayacaksınız. 5 Temmuz’da vizyonda.

Colette
Dağıtım: Başka Sinema
Tür: Biyografi, Dram
Oyuncular: Keira Knightley, Dominic West, Eleanor Tomlinson
Yönetmen: Wash Westmoreland
Yazar Sidonie-Gabrielle Colette, taşındıktan sonra, kocası için yarı otobiyografik bir roman yazmayı kabul ediyor fakat kitabın başarısının ardından kısa sürede kocasının gölgesinden kurtulup yeni ve özgür kimliğini sunmak için savaşmaya başlıyor. 12 Temmuz’da sinemalarda.

Brahms: The Boy II 
Dağıtım: CGV Mars D.
Tür: Korku
Oyuncular: Katie Holmes, Ralph Ineson, Owain Yeoman
Yönetmen: William Brent Bell
Lanetli Çocuk’un devamı The Boy 2, Heelshire Köşkü’nün geçmişinden habersiz bir şekilde oraya taşınan ailenin yaşadığı olayları ele alıyor. Eve henüz yeni taşınan ailenin küçük çocukları bu süreçte Brahms adını verdiği oyuncak bebekle arkadaşlık kurmaya başlar. 26 Temmuz’da vizyonda.

Brightburn: Şeytanın Oğlu 
Dağıtım: Warner Bros.
Tür: Korku, gerilim
Oyuncular: Elizabeth Banks, David Denman, Jackson A. Dunn
Yönetmen: David Yarovesky
Uzaydan düşen minik bir bebek, çiftçi tarafından büyütülüp süper kahraman yerine kötü bir güç yetiştirirlerse ne olur? Bakalım ailemiz nereden geldiğini bilmedikleri bu çocuğu durdurmanın bir yolunu bulacak mı, merakla bekliyoruz… 19 Temmuz’da vizyonda.

Aslan Kral
Dağıtım: UIP
Tür: Animasyon, macera
Oyuncular: Beyonce Knowles-Carter, Donald Glover, Chiwetel Ejiofor
Yönetmen: Jon Favreau
Film, geleceğin kralının doğduğu, Afrika savanalarına uzanan bu yolculukta babası kral Mufasa’yı örnek alan Simba’nın maceralarını konu alıyor. Simba soylu kaderine doğru ilerlerken, bu yavru aslanın gelişini kraliyetteki herkes hoş karşılamıyor. 19 Temmuz’da vizyonda.