HAYVAN MEZARLIĞI
Dağıtım: UIP
Tür: Korku, gerilim
Oyuncular: Amy Seimetz, John Lithgow, Jason Clarke
Yönetmen: Kevin Kölsch, Dennis Widmyer
Film, iki çocuğu ve eşiyle Boston’da bir kırsala taşınmalarının akabinde evinin yakınındaki ormanın derinliklerinde bir mezarlığı keşfeden Dr. Louis Creed’in yaşadığı trajedi sonrasında korkunç sonuçlara yol açacak bir kötülüğü serbest bırakmasıyla başlıyor. Film 5 Nisan’da vizyonda.

BENDEN HİKÂYESI
Dağıtım: CJ Entertainment Turkey
Tür: Biyografi
Oyuncu: Mert Er
Yönetmen: Onur Barış
Film, Sait Faik Abasıyanık’ın yaşamı ve duygu dünyasını konu ediniyor. Adapazarı’nda doğan ve ömrünü bir adada geçiren yazarın lisedeyken yazdığı “İpek Mendil” ile başlayan yazarlık serüvenine odaklanan belgesel yapım 5 Nisan’da vizyonda.

HELLBOY 3
Dağıtım: CGV Mars Dağıtım
Tür: Aksiyon
Oyuncular: David Harbour, Milla Jojovich, Daniel Dae Kim
Yönetmen: Neil Marshall
12 Nisan’da vizyona girecek filmde Hellboy, Merlin’in eşi ve Kan Kraliçesi Nimue ile yüzleşmek üzere İngiltere’ye geliyor. Ancak savaşları dünyanın sonunu getirmeden Hellboy da buna engel olmaya çalışıyor.

LANETLİ GÖZYAŞLARI
Dağıtım: Warner Bros.
Tür: Korku
Oyuncular: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Sean Patrick Thomas
Yönetmen: Michael Chaves
Kendi çocuklarını kıskançlık sonucunda boğan, sonrasında kendini azgın nehre atan La Llorona yıllarca dehşetin ta kendisi oluyor, öldürdüğü çocuklarının yerine başkalarını koymak için küçük çocukları avlıyor. Film 19 Nisan’da vizyonda.

AVENGERS: ENDGAME
Dağıtım: UIP
Tür: Aksiyon
Oyuncular: Mark Ruffalo, Scarlet Johansson, Chris Evans, Robert Downey Jr.
Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle süper kahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüştü. Geriye kalan Yenilmezler, intikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak. Film 26 Nisan’da vizyonda.