Geçen ay kapılarını açan ve kültür sanat dünyasında yoğun ilgiyle karşılanan Zorlu PSM’nin yeni kulübü touché, Nisan ayı programında eğlenceli stand-up şovları ile sanatseverleri bekliyor.

1 NİSAN ŞAKASI – VEDAT ÖZDEMİROĞLU STAND UP // 1 NİSAN // 18.30
Usta komedyen Vedat Özdemiroğlu, siyaset yorgunu zihinleri mizahla dinlendirmek için touché’ye geliyor.Özdemiroğlu, konuklarına kendi yazdığı oyunundan pasajlar aktarırken; Çağdaş Erçelik tarafından yorumlanacak kabare şarkılarıyla renkli bir gece sunacak.

yavuzdiyebiçocuk – YAVUZ GÜNAL // 2 NİSAN //  18.30
Dört yıl boyunca açık mikrofonlarda sahneye çıkan Yavuz Günal, güldürmeye devam ediyor. Absürt komedi sevenler buraya yanaşsın.

ÇAĞRI SERTEL “INSTANT” // 3 NİSAN // 18.30
Aranjör, besteci ve prodüktör kimliğiyle farklı projelere imza atan Çağrı Sertel; Zorlu PSM touché’nin büyülü atmosferinde müzikseverlerle bir araya geliyor. İlk albümü Newborn’u 2010 yılında dinleyicilerle buluşturup 2017 yılında yayımladığı “Instant” albümünde modern ve progresif çizgisiyle etnik müzik öğelerini harmanlayan sanatçı, kaçırılmayacak bir performans sergileyecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Ediz Hafızoğlu (@edizhafizoglu)’in paylaştığı bir gönderi ()

 EDİZ HAFIZOĞLU “NAZDRAVE” // 4 NİSAN // 18.30
Yerli caz sahnesinin başarılı davulcularından Ediz Hafızoğlu, 4 Nisan’da touché’de! 13 parçadan oluşan “Nazdrave” albümünü geçtiğimiz yıl yayımlayan müzisyene, bu albümde Birsen Tezer, Ece Ünsal, Elif Çağlar Muslu, Jülide Özçelik ve Ülkü Aybala Sunat eşlik etti. En sevilen şarkılarıyla Ediz Hafızoğlu, dinleyenleri karanlıktan aydınlığa; iç karmaşasından düzene doğru akan, hislerle dolu bir yolculuğa davet ediyor.

LARA Dİ LARA // 5 NİSAN // 18.30
Dilara Sakpınar’ın solo projesi Lara Di Lara, samimi müziğini Zorlu PSM touché’nin özel atmosferiyle buluşturuyor. Evde yaptığı şarkılarını, buğulu sesiyle kendi kendine söylermişçesine dillendiren müzisyen, dinleyicilerine hoş bir konser deneyimi yaşatacak.

ÜLKÜ AYBALA SUNAT // 6 NİSAN //18.30
Birçok farklı sanatçı ve grupla özel projelerde yer alan, “Artiz Kahvesi” adlı ilk solo albümünü Kabak & Lin Records etiketiyle 2017 yılında yayımlayan Ülkü Aybala Sunat, 6 Nisan akşamı touché’ye konuk oluyor.

Bİ SİHRİM VAR – ENVER ERTAŞ // 8 NİSAN // 18.30
Oyuncu ve illüzyonist Enver Ertaş; sihir, komedi, gizem ve eğlence dolu şovu “Bir Sihrim Var!” ile 8 Nisan’da Zorlu PSM touché sahnesine konuk olacak.

LESLİ İLE STAND UP: 002 // 9-23 NİSAN // 21.00
8 yıl boyunca San Francisco, New York ve Barselona şehirlerinde reklam ajanslarında çalıştığı sırada Mercedes Boronat ile tanışıp, oyunculuk eğitimi almaya başlayan komedyen Lesli Karavil, stand up şovuyla Zorlu PSM touché’de!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burcu Tatlıses (@burcutatlises)’in paylaştığı bir gönderi ()

BURCU TATLISES // 11 NİSAN //  18.30
Alternatif pop müziğe yeni bir soluk getiren Burcu Tatlıses, touché’ye konuk oluyor. Profesyonel müzik hayatına 2002 yılında söz yazarı olarak başlayan, çıkış albümü “Güzel Kokuyorum”u 2015 yılında yayımlayan sanatçı; geçtiğimiz yıl “Uzaklar” isimli ikinci albümünü piyasaya sürdü. Burcu Tatlıses, birçok dizi ve sinema filmi müziği de dahil olmak üzere, bol üretimli geçen kariyerinin en sevilen şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor.

ZEYNEP ÖZYILMAZEL // 12 NİSAN // 18.30
Caz ve pop şarkılarından oluşan zengin repertuvarı ile geniş bir hayran kitlesi edinen Zeynep Özyılmazel, 12 Nisan’da Zorlu PSM touché’de!

ESRA ZEYNEP YÜCEL // 13 NİSAN //  21.30
Stanford Jazz Akademisi’ne kabul edilen sayılı müzisyenlerden Esra Zeynep Yücel, 13 Nisan akşamı Zorlu PSM’ye geliyor. touché’de bir müzik ziyafeti sunmaya hazırlanan sanatçı, geçtiğimiz günlerde Frank Sinatra anısına hazırladığı “Dear Frank” albümünü müzikseverlerle buluşturmuştu. Önder Focan yönetiminde; saksafonda Yahya Dai, piyanoda Kaan Bıyıkoğlu, kontrbasta Ozan Musluoğlu ve davulda Burak Cihangirli’den oluşan orkestra, bu özel performansta Esra Zeynep Yücel’e eşlik edecek.

ÇOK DA FİFİ – HATUNLAR STAND UP // 15-29 NİSAN //18.30
2015 yılında kimi oyuncu, kimi yazar olan 6 kadın komedyenden oluşan Hatunlar Stand Up Zorlu PSM’de! Gösterilerinde sırayla sahneye çıkarak, yaklaşık 2 saat boyunca sıradan dertleri şahsına münhasır şakalar eşliğinde anlatan bu grup, 15 ve 29 Nisan’da touché’de kahkaha garantili şovlarıyla izleyicinin karşısında olacak.

STANDARDS & SANAT DELİORMAN // 19 NİSAN // 18.30
Standards ve Sanat Deliorman müzikseverlere caz ziyafeti yaşatmak üzere 19 Nisan’da Zorlu PSM touché’de!

JAZZMATIZ // 17 NİSAN  // 18.30
Jazzmatiz, kendi şarkılarının yanı sıra caz, blues ve funk şarkılarının cover’larından oluşan repertuvarlarıyla Zorlu PSM touché’de! Grup, “matiz” kavramını müziklerine taşıyan sarhoş, kızgın ve kahkaha atan şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Korhan Futacı (@korhanfutaci)’in paylaştığı bir gönderi ()

KORHAN FUTACI // 18 NİSAN  // 18.30
Türkiye’nin önde gelen saksafoncularından Korhan Futacı, 18 Nisan’da touché’ye konuk oluyor! Aynı zamanda şarkıcı, söz yazarı ve prodüktör olan sanatçı, her biri birbirinden farklı bir ritüele dönüşen konserleriyle izleyicilerine alemler ötesi deneyimler yaşatıyor.

AYŞE SİCİMOĞLU // 20 NİSAN // 18.30
Renkli sesiyle dinleyenleri müzikal bir yolculuğa çıkaran Ayşe Sicimoğlu Zorlu PSM touché’de!

1002.GECE – VEDAT ÖZDEMİROĞLU STAND UP // 23 NİSAN // 18.30
Deneyimli mizah yazarı ve komedyen Vedat Özdemiroğlu, touché sahnesinde! Türklük hallerinden Yeşilçam detaylarına; edebiyat ustalarından reklam dünyasına; politik analizlerden kadın-erkek karmaşalarına uzanan geniş yelpazede kendine özgü mizah tekniğini seyirciyle paylaşacak olan Özdemiroğlu’na, tiyatro ve kabare şarkılarıyla Çağdaş Erçelik eşlik edecek.

PSM CAZ FESTİVALİ: KÜRŞAD DENİZ TRIO FEATURING SİBEL KÖSE // 26 NİSAN // 18.30
Hem yerel hem de uluslararası sahnenin değerli isimleri ile birlikte prestjli festival ve mekanlarda performanslar sergileyen Kürşad Deniz, 26 Nisan akşamı touché’ye konuk oluyor. Deniz’e bu konserde, caza adanmışlıklarını ve farklı oluşumlarda edindikleri deneyimi bir potada eriten değerli müzisyenler eşlik ediyor. Geniş yelpazedeki repertuvarlarını geleneğin içinden gelen düzenlemeler ve müzisyenlerin bireysel yaratıcılıklarını uyum içinde ifade etmeleriyle geliştiren Kürşad Deniz Trio, Sibel Köse’nin muhteşem vokali ile PSM Caz Festivali’nde olacak.

PSM CAZ FESTİVALİ: OZAN MUSLUOĞLU QUARTET // 27 NİSAN // 18.30
Yerli sahnede cazı yeteneğiyle parlatan genç müzisyenlerinden Ozan Musluoğlu, PSM Caz Festivali kapsamında touché’nin büyülü atmosferinde müzikseverlerle buluşacak.