X-MEN: DARK PHOENIX
Dağıtım: TME Films
Oyuncular: Sophia Turner, James McAvoy, Jennifer Lawrence
Yönetmen: Simon Kinberg
Tür: Bilim kurgu, aksiyon
X-Men Evreni’nde işler yine karışık. Film, Jean Grey’in çocukluğundan itibaren hikayesi, güçlerini keşfetmesi ve karanlık tarafının baskın çıkmasıyla Dark Phoenix’e dönüşmesini konu ediniyor. X-Men ailesi Jean’i kaybetmeden dünyayı kurtarmanın yolunu arıyor. 7 Haziran’da vizyonda.

ROCKETMAN
Dağıtım: UIP
Oyuncular: Taron Egerton, Jamie Bell, Bryce Dallas Howard
Yönetmen: Dexter Fletcher
Tür: Müzik, biyografi
Film, müzik sektörünün önemli isimleri arasında yer alan ve ölümsüz parçalara imza atan Elton John’un kariyerini, renkli kişiliğini, süperstarlık basamaklarını tırmanmasını, söz yazarı Bernie Taupin ile olan iş birliği sürecini ve starlığı zorluklarını konu alıyor. Biyografik film 14 Haziran’da vizyonda.

YESTERDAY
Dağıtım: UIP
Oyuncular: Ed Sheeran, Himes Jack, Ana de Armas
Yönetmen: Danny Boyle
Tür: Müzik, komedi
Jack Malik, ünlü olma hayalleri suya düşen bir şarkıcıdır. Gizemli bir olay sırasında, kaza geçiren Jack uyandığında şoka girer. Dünya The Beatles’ın varlığından bihaberdir. Jack, gelmiş geçmiş en iyi müzik grubunun şarkılarını sözlerini kendi yazmış gibi söylemeye başlar. 28 Haziran’da izleyebilirsiniz.

MEN IN BLACK: INTERNATIONAL
Dağıtım: Warner Bros.
Oyuncular: Liam Neeson, Chris Hemsworth, Emma Thompson
Yönetmen: F. Gary Gray
Tür: Aksiyon, Komedi
Yönetmen koltuğunda Barry Sonnenfeld’in oturduğu, Tommy Lee Jones ve Will Smith‘le özdeşleşmiş Men In Black, yeni karakterlerle karşımızda. Yeni siyahlı adamlar, bu kez aralarındaki köstebeği bulmaya çalışıyor. Filmin vizyon tarihi 14 Haziran.

OYUNCAK HİKAYESİ 4
Dağıtım: UIP
Oyuncular: Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack
Yönetmen: Josh Cooley
Tür: Animasyon
Serinin dördüncü filmi kaşıktan yapılma oyuncak Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar ve dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar verir. 21 Haziran’da vizyonda.