İstanbul’un en güzel semtlerinden Pera’da yer alan, 200 yıllık tarihi Fransız Pasajı “Passage de Petit Champs” binasının giriş katındaki Loco de Pera, kaliteli eğlence anlayışını yansıtırken, eğlencenize eşlik eden lezzetleri de özenle sizlere sunuyor. Şehrin göbeğinde, yepyeni bir renk ve dinamizm katan Loco de Pera, mimari tasarımı, toprak ve gold yansımalarının ağırlıkta olduğu şık, modern ve sıcak dekorasyonuyla mekandan içeri sizi alıp götürüyor. İş çıkışında gidip rahatlayabileceğiniz, aynı zamanda ilerleyen saatlerde gece kulübüne dönüşen mekan, sabahtan gecenin geç saatlerine varıncaya kadar lezzetli menüsüyle ortak buluşma alanı olarak görülüyor.

Loco de peraMekânın tam ortasında yer alan pikap barın etrafında dilediğiniz gibi müzik dinleyip, dans edebilir kokteyllerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz.

Loco de pera

Alcoholoco’nun yarattığı miksoloji kokteylleri ve bar tasarımıyla öne çıkan Loco de Pera’nın konsepti gastrobar anlayışı üzerine kurulu… Kokteylleri ise birbirinden farklı ve ilginç damak lezzetleri oluşturuyor. Her damak zevkine göre İ kokteyl yaratabileceğiniz Loco de Pera’da kokteyller yaklaşık 65 TL civarında. Acı, ekşi, tatlı, hatta ekşi ve tatlısı bir arada olan muhteşem kokteyl menüsünü mutlaka isteyin ve tatlarına bakma fırsatınız varsa kaçırmayın. Hafta iç günlerini sakin geçiren mekan, hafta sonlarına doğru DJ setinin başındaki kişiye göre daha hareketli oluyor. Yemeğinizi yiyip, geceyi tamamen burada geçirebileceğiniz bir konseptle karşınıza çıkan Loco de Pera, sadece bunlarla sınırlı değil.

Yemekler tarafında gördüğü yoğun ilgi üzerine de açıldığı ilk zamanlardaki gastrobar konseptini daha da geliştirerek, yaz itibarıyle sabah 10.00’dan sonra kahvaltı menüleriyle de karşınıza çıkıyor. Vale hizmeti de mevcut. Pazar hariç haftanın 6 günü açık ve yemek servisleri saat 23.00’e kadar yapılıyor. Loco de Pera’nın en önemli özellikleri arasında kendi organizasyonunu, davetini veya partisini vermek isteyenler için Loco Atelier odası bulunuyor. Mekandan içeri girer girmez hemen sağ tarafta yer alan Loco Atalier odası kapısının kapanabilmesi sayesinde kişiye özel ve kontrollü organizasyonlar için birebir. Ayrıca birbirinden eğlenceli ve öğretici workshop’larıyla ün kazanmış gözde mekan olmaya devam ediyor.