Flinch
Bu komedi yarışma programında, üç jüri tarafından seçilen yarışmacılar hem eğlenceli hem de korkutucu testlere tabii tutuluyor. Amaçları ise korkmadan bu testi tamamlamak eğer korkup irkilirlerse onlar için özel hazırlanan acıyı hissedecekler. İzlerken eğleneceğiniz aynı zamanda kendinizi onların yerine koyup düşüneceğiniz ilginç bir yarışma diyebiliriz. Üstelik her bir bölüm 25 dakika sürüyor. Sıkılmadan eğlenceli vakit geçirmek isterseniz bir göz atın deriz! Elbette izlemeye cesaretiniz varsa…

Yıl: 2019
Bölüm Sayısı: 10
Oyuncular: Desiree Burch, Lloyd Griffith, Seann Walsh
Platform: Netflix

The Perfection
The Perfection, hayallerinden vazgeçmek zorunda kalan bir viyolensel dahisinin hikayesini anlatıyor. Müzik dehası çellist Charlotte, hasta annesine bakabilmek uğruna hayalinin peşinden gitmekten vazgeçen bir kadındır. Aradan yıllar geçtikçe içinde açılan yaralar daha da büyümektedir. Eski okul arkadaşı ve yıldız müzisyen Elizabeth ile karşı karşıya kalmasıyla başlayan olayları konu alan film, sürpriz gelişmeler ve inanılmaz korku sahneleriyle müzik dünyasını da içine alan karanlık bir gerilim filmi vadediyor.

Yıl: 2018
Süre: 01:30:00
Oyuncular: Allison Williams, Logan Browning, Alaina Huffman
Yönetmen: Richard Shepard
Platform: Netflix

Tiny House Nation
Amerika’yı gezen sunucu John Weisbarth ve uzman Zack Giffin‘in ailelerin şikayet ettikleri evlerin yeniden inşa edilme sürecine yardım ediyor. Ailelerin küçük hayat tarzlarına hazırlanmasına ve özelleştirilmiş minik evlerle hayallerindeki evleri dekorasyonla birleştirip hepimizin özeneceği küçücük minicik içi dolu turşucuk kıvamına getiriyor. Minik evler derken yanınızda taşıyabileceğiniz, en fazla 30-35 metrekarelik, size özel alanları barındıran genellikle doğal aydınlatmadan yararlanılan yapılardan oluşuyor. Peki siz bu evlerde yaşamak ister miydiniz?

Yıl: 2019
Bölüm sayısı: 7
Sunucu: John Weisbarth
Platform: Netflix

 

The Society
Gizem ve dram dizisi olan The Society, bir grup gencin kendini mistik bir şekilde ailelerinden tamamen arınmış farklı bir New England’da bulması sonucu yaşadığı olayları ve toplumu yeniden oluşturmalarını ele alıyor. İlk zamanlarda özgürlüğün tadı güzel gelse de toplum içindeki düzende güçlü ve zayıf halkanın yerini saptamak bununla beraber hayatta kalma savaşını getiriyor. Gerilim, gizem ve aksiyon üçlüsünün birleştiği The Society dizisinde kaos ortamında kendinizi kaybedeceğinize eminiz, mutlaka izleyin!

Yıl: 2019
Bölüm sayısı: 10
Oyuncular: Alex Fitzalan, Olivia DeJonge, Jacques Colimon
Yönetmen: Marc Webb
Platform: Netflix

https://www.youtube.com/watch?v=UJzU-b5EU9c