Game of Thrones macerası başlıyor. Herkes çok heyecanlı. Dizi izleyen de izlemeyen de biliyor. Eh bu durum çeşitli sektörlere de yansıdı. En çok dikkat çekenlerden biri de Adidas Running‘in işbirliği oldu. Marka Bu kapsamda tasarlanan özel serisinde hanedanlardan, ‘Yedi Krallık ve Duvar’ın ötesinde savaşan gruplardan esinlenerek sınırlı altı farklı model Ultraboost tasarladı. Ayakkabılarda Westeros’un savaşan farklı gruplarına yapılan ince atıflar dikkat çekiyor. Detaylar arasında ayakkabının dil kısmında yer alan grubun mührü ve topuk etiketinde yazan mottosu yer alıyor. Diziden ilham alınan hane motifleri cesur ve belirgin renkleri bir araya getirirken, adidas x Game of Thrones Ultraboost silüetleri performans merkezli ayakkabı teknolojisini çarpıcı ve kültürel görsel estetikle birleştiriyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

adidas Running (@adidasrunning)’in paylaştığı bir gönderi ()

Koleksiyondaki her bir ayakkabı sınırsız enerji geri dönüşümü sağlayan BOOST orta taban teknolojisi, hafif performans için Primeknit saya, uyum ve destek için ikonik topuk çerçevesi yanı sıra çeşitli farklı materyallerle donatıldı.

‘POPÜLER KÜLTÜRE YAYILMASI İLHAM VERİCİ’

Adidas Running Genel Müdürü Alberto Uncini Manganelli “Game of Thrones gibi markalarla yapılan işbirlikleri DNA’mızın bir parçası. Birbirinin benzeri markalar ve televizyon programlarının öncelikli platformlarının ötesine geçip popüler kültüre yayılması ilham veriyor. Bu proje, en ikonik silüetlerimizi, üzerinden hikaye anlatabileceğimiz bir tuvale çevirdiğimiz açık kaynak stratejimizin yeni bir örneği” diyor.

HBO Lisans ve Perakende Genel Müdür Yardımcısı Jeff Peters “Ultraboost x Game of Thrones koleksiyonu, iki etkin markanın füzyonunu atletler, ayakkabı tutkunları, moda tutkunları ve Game of Thrones fanlarının kesinlikle peşinde olacağı bir şekilde sunuyor. Bu zamana kadar Game of Thrones fanları, diziyle etkileşime girebilmek için yeni fırsatlar yaratan yenilikçi ve kaliteli lisanslı ürünlere her zaman ilgi gösterdiler. Gelecek final sezonunu beraber kutlamak için adidas Ultraboost koleksiyonumuzu piyasaya sürmekten büyük heyecan duyuyoruz!” Eğer bu ürün ilginizi çektiyse şu adrese bir bakın deriz. https://www.adidas.com.tr/tr/ Keza ürünler yalnızca belirli mağazalar ve internet sitesinde bulunuyor Ayakkabıların fiyatı yaklaşık 1.400 TL.