Adı: Joker

Tür: Suç
Tarih: 4 Ekim
Dağıtım: Warner Bros.
Yönetmen: Todd Phillips
Oyuncular: Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz

Çizgi roman ve sinema dünyasının en sevilen kötüsü Joker, bu sefer Joaquin Phoenix ile hayat buluyor. Film, başarısız komedyen Arthur Fleck’in, zihninin psikolojik olarak yavaş yavaş tekinsiz sulara yelken açmasıyla Joker’e dönüşümünü konu ediniyor.

Adı: Kara Komik Filmler

Tür: Komedi
Tarih: 18 Ekim
Dağıtım: UIP
Yönetmen: Cem Yılmaz
Oyuncular: Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Cem Davran, Can Yılmaz, Cemre Ebuzziya

Uzun yıllardır gerçekleştirdiği projelerle kendi kemik izleyici kitlesine ulaşan Cem Yılmaz, bu kez iki serilik ve dört hikayelik yeni bir filmle seyircisinin karşısına çıkacak. İşin içinde yine uzaylılar var ancak detayları belirsiz.

 

Adı: Malefiz: Kötülüğün Gücü

Tür: Macera
Tarih: 18 Ekim
Dağıtım: UIP
Yönetmen: Joachim Rønning
Oyuncular: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer

Aurora’nın Prens Phillip ile gerçekleşecek olan evliliği, iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı’nda kutlanacaktır. Beklenmedik bir karşılaşma ise yeni ittifakları doğuracaktır. Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise ayrı düşeceklerdir.

Adı: Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Tür: Biyografi
Tarih: 25 Ekim
Dağıtım: CGV Mars Dağıtım
Yönetmen: Özer Feyzioğlu
Oyuncular: Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun

Film, halter sporunda aşılması güç, başarılara imza atan halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayatını konu alıyor. Spor kariyerine 47 dünya rekoru, 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu sığdıran Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen sporcu olarak tarihe geçti.

****

Tür: Aksiyon, bilim kurgu
Adı: Terminatör: Kara Kader
Tarih: 31 Ekim
Dağıtım: TME
Yönetmen: Tim Miller
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Mackenzie Davis

Dani Ramos gelecekten gelen bir katil robot tarafından kovalanmaktadır. Ancak Dani, bu robot hayatına girmeden önce son derece sıradan bir yaşama sahiptir. Terminator ise serinin ilk iki filmindeki gibi yüksek teknolojiyle uyumlu likit metalden oluşan bir katil robottur. Sarah Conor, Dani’ye karşı düzenlenen suikastı engellemek için yeniden ortaya çıkmıştır. Grace ise Sarah ortaya çıkmadan önce Dani’nin tek koruyucusudur. Grace ise yarı insan yarı robottur…

Published On: 2 Ekim 2019Categories: SinemaTags: ,