Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel
Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel’de bu ay önce kardeş ülke Azerbaycan’a gidip başkent Bakü’nün güzelliklerini görüyoruz. Daha sonra ülkemize geri dönüp Batı Karadeniz’e uzanan yemyeşil ve masmavi bir yolculuğa çıkıyoruz. Şenay Akkurt’un eğlenceli anlatımıyla gerçekleşen bu harika iki geziyi sakın kaçırmayın!

Yekta Kopan’la Noktalı Virgül
Yekta Kopan’ın Noktalı Virgül’de bu ay ki konukları Ceyda Pirali, Baki Duyarlar, Merve Çalkan ve Fuat. Birbirinden güzel bu sohbetleri sakın kaçırmayın!

Nurkan Renda ile Gitar Vlogları
Nurkan Renda ile Gitar Vlogları’nda bu ay Cenk Eroğlu’nun oğlu Reis Ali Eroğlu’nun tüm enstrümanlarını kendi çaldığı Slipknot’ın “Duality” parçasının kayit hikayesini ve akustik gitar telinin nasıl değiştiğini izliyoruz. E ne duruyorsunuz? Bu eğitici videolar için hemen Allianz Motto Müzik YouTube kanalına gelin!

Zeynep Toker’le Bi’ Bakıp Çıkıcam
Zeynep Toker ile Bi’ Bakıp Çıkıcam’da Temmuz ayında Allianz Motto Müzik olarak yeni medya sponsoru olduğumuz Rock Off festivaline gidip Pentagram, Opeth gibi harika gruplarla müziğin tadını çıkaracağız!

Murat Meriç ile plak dolabı
Murat Meriç, Plak Dolabı’nda bu ay Türk pop müziğinin önemli seslerinden Ömür Göksel’i ağırlıyor. Müzik dolu bu hoş sohbeti sakın kaçırmayın!

Geçen ay Allianz Motto Müzik’te neler izledik?
Yıllar Yılan
Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş Yıllar Yılan’ın Haziran bölümünde 2000 yılına ışınlandı. 2000’lerin müzikten, sinemaya ilgi çeken konularını eğlenceli anlatımlarıyla paylaştıkları bu bölümü hala izlemeyenler varsa 2000’lere ışınlanmak üzere hemen kanala gelsin!

Kerem Sedef’le 59 saniye
Kerem Sedef’le 59 Saniye’de sosyal medya hesaplarımızda her hafta farklı bir mottoyla harika davul soloları dinledik. Haftaya Kerem Sedef’in mottolarıyla başlayın!