Japonya
Pet Shop Boys
Modern dans müziğiyle pop müziği karıştırarak 30 yıl önce ritmik bir sentez yaratan İngiliz grup Pet Shop Boys, 1 Nisan’da Tokyo’daki Nippon Budakan’da müzikseverlerle olacak.

İngiltere
Drake
Müzik piyasasını kasıp kavuran Kanadalı rap yıldızı Drake, Grammy Ödülleri dahil birçok başarıya imza attı. 1, 2, 4, 5, 8, 9 ve 11 Nisan’da Londra The 02 Arena’da.

İspanya
Passenger
Kariyerine solo olarak devam eden Passenger, Let Her Go gibi hitlerinin yanı sıra Hotel California ve Losing My Religion gibi yorumlarıyla da biliniyor. 2 Nisan’da Madrid Sala La Riviera’da.

Belçika
Arctic Monkeys
Geçen yıl Tranquilty Base Hotel & Casino albümleriyle değişim geçiren Arctic Monkeys, kaliteden ödün vermiyor. Grup, 3 Nisan’da Rio de Janeiro’daki Jeunesse Arena’yı sallayacak.

Danimarka
Sharon Van Etten
Folk müziğe getirdiği elektronik esintilerle dikkat çeken Sharon Van Etten, son albümü Remind Me Tomorrow’yla adından söz ettiriyor. 7 Nisan’da Kopenhag Studio 2’de sahne alacak.

Fransa
Bob Dylan
Gösterişten uzak müziği ve Nobel Edebiyat Ödülü’ne layık görülecek kadar derin sözleriyle Bob Dylan 11, 12 ve 13 Mart’ta Paris Le Grand Rex’te ruhları doyuracak.

Almanya
Alan Walker
Henüz 18 yaşında yaptığı Faded ile Avrupa’ya bir hit armağan etti. Elektronik dans müziği yapımcısı Alan Walker, 12 Mart’ta Berlin Columbihalle’de konser verecek.

İrlanda
Shawn Mendes
Justin Bieber ve Ed Sheeran’dan esintileri kendi tarzında eriten Kanadalı pop yıldızı Shawn Mendes 13 ve 14 Nisan’da Dublin’de 3Arena’yı coşturacak.

Amerika
Snoop Dogg
Oldskool geleneğinin en ikonik figürlerinden Snoop Dogg, eşsiz tarzı ve sürpriz düetleriyle D-O-double-G, 19 Nisan’da Oakland Oracle Arena’da sahne alacak.

Hollanda
Eagle-Eye Cherry
1997 yılında çıkardığı Save Tonight parçasıyla gönülleri fetheden Eagle-Eye Cherry, dur durak bilmiyor. İsveçli cazcı Don Cherry’nin rock’çı oğlu 21 Nisan’da Amsterdam Q-Factory’de.

İsveç
Rita Ora
Jay-Z’nin şirketine geçip ilk albümünün ilk haftasında Birleşik Krallık listelerinde listeye yükselen ve önü alınamayan Rita Ora, 24 Nisan’da Stockholm’daki Berns’te.

Kanada
Ariana Grande
Televizyondan pop yıldızlığına başarılı bir geçiş yapan Ariana Grande tarzıyla Marriah Carey’nin mirasçısı olarak görülüyor. Grammy, Ödüllü isim 27 Nisan’da Vancouver Rogers Arena’da.