FG 93.8 organizasyonuyla kazancını TEV’in “Geleceği İnşa Et” fonu üzerinden deprem bölgesi Adıyaman’da yapılacak okul projesine bağışlamaya hazırlanan Urban Fundraising Festival’in son etabı 16 Temmuz’da Kafes x Milo’da gerçekleşiyor.

20 Mayıs’ta BeeGee’nin yaktığı ateşi, 18 Haziran’da Miss Monique’le harlayan festival, 28 Haziran’da 24 metrelik devasa bir ekranda Mathame’ın görsel ve işitsel performansı ile katılımcılarına unutulmaz anlar yaşattı. Urban Fundraising Festival hiç hız kesmeden 16 Temmuz’da, elektronik müzik sahnesinin öne çıkan isimlerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Heyecan verici performanslarıyla son zamanların başarılı DJ ve prodüktörlerinin yer alacağı bu etkinlikte, elektronik müziğin ikonik figürleri Fideles, Brina Knauss, Gheist ve Rebūke’e lokal sahnenin sevilen isimlerinden Phallen ve Alan Cutt eşlik edecek.

Fideles, Brina Knauss, Gheist, Rebūke, Phallen ve Alan Cutt’ın canlı performanslarına 16 Temmuz’da, Kafes x Milo’da tanıklık etmek istiyorsan Bugece, Biletino, Biletix veya FGTickets’tan biletlerini alarak TEV’in “Geleceği İnşa Et” projesine destek olabilirsin!