İlki geçtiğimiz aylarda İstanbul Cihangir’de gerçekleşen Semtlere +1 Yeşil, 12-18 Eylül tarihleri arasında İzmir Alsancak’ta katılımcılarını hem eğlenceye +1 olmaya hem de şehir hayatının temposuna bir ara verip keyifli bir hafta geçirmeye davet ediyor.

1 hafta boyunca programdaki söyleşilere, sokak partilerine ve atölyelere katılarak ağaçlandırmaya +1 olmak isteyen herkes Alsancak’da buluşacak. 12-18 Eylül tarihleri arasında Alsancak’ta semti yemyeşil görmeye hazır olun!

Alsancak’ı birbirinden farklı etkinliklerle yeşile boyayacak Semtlere +1 Yeşil, semtin çeşitli yerlerindeki yeşil yolculuğuna dün başladı. Alsancak’taki birden fazla mekanda, 1 hafta boyunca gerçekleşecek Semtlere +1’in Yeşil, Nilay Örnek ile keşif ve deneyim temalarının işlendiği Nasıl Olunur, İlker Canikligil & Celal Kadri Kınoğlu ile Sanat ve Doğa söyleşilerinden, Ayşe Balıbey & Cem İşçiler’li Anlatamadım ile Doğanın Esprisi sohbetine, Kerem Gell ve Eren Dutlu’nun DJ performanslarından, tabiatımızın özel oluşunu vurgulayan birçok atölye ve workshop’a da ev sahipliği yapacak.


Katılımcılarını ağaçlandırmaya +1 olmaya da davet eden Semtlere +1 Yeşil, “Tshirt’ünü getir çantaya dönüştür”,  Semih Topal ile bitki atölyesi ve daha birçoğu ile 12-18 Eylül arasında İzmir Alsancak’ta!
Detaylı programa @artibir hesabından ulaşabilirsin!