Enerjisi bitmeyen konsercilerdenseniz, “After’a nereye gitsek?” sorusunu sık sık duyuyorsunuzdur. Tasaya gerek yok,İstanbul’da sabahın ilk ışıklarına kadar açık after party mekanlarından bazılarını sizin için derledik. Herhangi bir sıralama olmadan paylaşıyoruz. İyi bir after party canavarı olursanız, birinde bizi bile görebilirsiniz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

KLEIN WAL (@klein.wal)’in paylaştığı bir gönderi ()

Klein Wal

Klein uzun zamandır büyük partilere ev sahipliği yapıyor. Geçen Ekim’de kapılarını açan Klein Wal de epey iddialı. Mekanın sabit DJ’leri Orkun Bozdemir, Bayram Özcan, Sezer Uysal ve Serhat Demiralp. Giriş, biletle sahne alan DJ’lere göre fiyat değişiyor. Devasa heykelli ve cam dekorasyon detaylı mekanın ışık ve ses sistemi eski Klein dönemlerinin katbekat üstünde. Ayazağa’daki mekanın kapasitesi 2 bin 500 kişilik, sabah 05.00’e kadar açık.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

RX Istanbul (@rx.istanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

RX Istanbul

Kurulduğu 1994 yılından bugüne şehrin popüler eğlence mekanlarından biri olan Roxy Club İstanbul, 24 yıl içinde hem müzikseverlerin hem de walk-in müşterinin ilk tercih ettiği yerlerden biri oldu. Kulüp, Beyoğlu ve Cihangir’in en eski ve büyük, İstanbul’un ise ikinci en eski mekanı. Roxy çatısı altında kurulan RX, geçen yıl iç mekan tasarımını baştan aşağı yeniledi, en iyi kulüp ses sistemlerinden Funktion One’la kapılarını açtı. RX, iki VIP alanı, dans pisti ve iki barıyla misafirlerini ağırlıyor. Giriş biletle, sahne alan DJ’lere göre fiyatı değişiyor. Sabit DJ’leri Procombo, Dirgen, Ozan Yazgan ve Blotto. Mekan 05.00’e kadar açık.

Bodega

Ritz Carlton otelinin girişinde geçen yıl açıldı Bodega. Bilenleriniz vardır, 2002’in efsane after mekanı Chocolate’ın yerine açıldı. Akşamüstünden itibaren başlayan eğlence, akşam yemeği ve sonrasında DJ eşliğinde gece de devam edebiliyor. Mekan sabah 04.00’e kadar açık.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Jungle 8 (@jungle8istanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Jungle 8

Levent Hyatt Centric Hotel’in içindeki gece kulübü. Adına uygun olarak ormandan esinle dekore edilmiş. Canlı performanslar da oluyor, DJ set’ler de. Cadılar Bayramı gibi partiler gerçekleştiriyorlar. Mekanın seveni de var sevmeyeni de… Son zamanlarda turistlerle epey kalabalık olduğuna dair yorumlar okuduk. Yine de şehrin göbeğinde geceye devam etmek isteyenler için uygun. Mekan 03.00’e kadar açık.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

RUBY (@ruby_istanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ruby

Ortaköy’de deniz manzarası ve atmosferiyle kısa sürede gözde mekanlardan biri oldu. Hafta sonları canlı performanslar ve DJ set’leri yapılıyor. Mekan sosyal medya fenomenleri ve genç dizi oyuncularının gözdesi. Dileyenler akşam yemeğinden sonra direkt geceye dahil olabiliyor. İmza kokteylleriyle popüler. 19.00’da açılan mekan saat 05.00’e kadar açık.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

MONKS (@monkskadikoy)’in paylaştığı bir gönderi ()

Monks

Anadolu yakasında gece kulübü bulmak pek kolay değil. Ancak Caferağa’daki Monks home party konseptiyle bir alternatif sunuyor. Gece 04.00’e kadar açık olan mekanda DJ performansları da gerçekleştiriliyor. Kokteylleri çok beğeniliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kastel (@kastel_istanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kastel

Beyoğlu’nda Hüseyinağa Caddesi’nde gittikçe popülerleşen bir gece kulübü. Beyoğlu ruhunu yeniden canlandırdığını söyleyenler var. Kastel, eski adıyla Kloster elektronik müzikseverlere uygun partiler sunuyor. Işıklandırması dikkat çekici, ses sistemi ortalamanın epey üzerinde. Klein ile kıyaslansa da ikisinin müdavimleri hangisinde yer varsa ona doğru yol alıyor. Antik Yunan dekorasyonuyla döşenmiş mekan, cuma ve cumartesi günleri 22.00’den 05.00’e kadar açık.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Teddy Club İstanbul (@teddyistanbul)’in paylaştığı bir gönderi ()

Teddy Club

Hip-hop kültürünün yükselişiyle gece kulüplerinde rap parçalar çalmaya başladı. Ama rap müziğin kalbi geceleri Şişli’deki Tedyy Club’da atıyor. Kulüpte orijinal beat’leri olan DJ’lerin yanı sıra, Ayben, Kamufle, Aga B gibi isimlerle çalışan DJ Bigpoppa sahne alıyor. 23.00’te açılan mekan, kapılarını 05.00’te kapatıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

aztekclub (@aztekclub)’in paylaştığı bir gönderi ()

Aztek

40 yıllık mekan, her dönemin vazgeçilmezlerinden. İçkinizi çok beğenilen yiyeceklerle birlikte yudumlayabiliyor, hemen ardından gönlünüzce dans edebiliyorsunuz. Müdavim kitlesi de genellikle birbirini tanıyor. Mekan sabah 05.00’e kadar açık.