Tasarım stüdyosu Kurppa Hosk, çevrimiçi müzik prodüksiyon hizmeti Soundation için yeni bir kimlik geliştirdi. Bu platform aslında 10 yıl önce piyasaya sürüldü. Soundation, müzisyenlerin ve üreticilerin müzik kaydetmelerine, ses kütüphanesinden izler oluşturmalarına ve sonuçları daha geniş bir topluluk arasında paylaşmalarına izin veriyor. Bu yeni tasarımıyla platform adeta yıkılıyor!

Çevrimiçi stüdyo uygulamasıyla şarkıları doğrudan web tarayıcınızda üretip, remix’leyebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz. Sanal enstrüman, synthesizer’lar ve samples’ların olduğu uygulamada 12.000’den fazla loop ve efekti olan geniş bir ses kütüphanesi yer alıyor. Canlı ses kaydı imkanı da veren Soundation’da yüksek ses kalitesinde çıktı da alabiliyorsunuz. Aylık ilk 10 projeye kadar ücretsiz kullanılabilen üyeliğinin yanı sıra sınırsız erişime izin veren premium üyeliği de var. Aylık 7 dolar.

Bir diğer güzelliğiyse dünyanın dört bir yanından müzik yapan profesyonellerle işlerinizi paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz. Bu platform üyeleri arasında ‘en iyi 10 remiks’ gibi çeşitli başlıklarda yarışmalar da yapıyor. Bir örnek dinlemek istiyorsanız: https://soundation.com/user/milesfindlay/track/chaos