Coke Studio‘nun dünya çapında başarılı çıkış yapan 19 sanatçıyı bir araya getiren ikinci sezonunda, Türkiye’den Evdeki Saat ve Pakistan’dan Shae Gill’in birlikte seslendirdikleri One Love parçası yayınlandı.

Coke Studio’nun ikinci sezonunda hayata geçirdiği düet projesi kapsamında, müzik dünyasının yükselen yıldızları Evdeki Saat ve Shae Gill, birlikte yarattıkları yeni şarkı One Love‘ı seslendirdi.

One Love şarkısı hakkında yorum yapan Evdeki Saat grubunun solisti Eren Alıcı, “Bir müzisyen olarak Coke Studio’da yer almak ve böyle bir projenin içerisinde olmak benim için çok heyecan verici. Kariyerimde global bir iş birliğini deneyimlemek en büyük hayallerimden biriydi. Farklı müzik kültürleriyle birlikte olmak çok güzel bir tecrübe. Shae, kendi kültürünün harika bir temsilcisi, aynı zamanda harika bir müzisyen ve kişi. Şarkının yapım sürecindeki zorlayıcı karar verme sürecinden keyif aldım.” dedi.

Shae Gill ise;One Love parçasının ilhamı, romantizm, yeni aşk ve aşkın açıkça ifade edilmesi temasıyla şekillendi. Evdeki Saat ile iş birliği yapmak da benim için büyük bir zevkti. Çok yetenekli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca müzikal olarak çok iyi anlaştığımızı hissettim ve bu iş birliğini daha da heyecanlı kıldı.” diye ekledi.

Grammy ödüllü Amerikalı müzisyen Jon Batiste’e ait ikinci sezon lansman parçası Be Who You Are (Real Magic) şarkısının ardından yayınlanan One Love, Coke Studio’nun ikinci sezon için hayata geçirdiği 9 düet şarkısından birisi olma özelliğini taşıyor.