• Sesi ve sound’uyla canlı performansı efsane olan Özge Fışkın, özel bir konser projesi için aktör Mert Fırat ile sahne alıyor. İkilinin repertuvarı baştan aşağı kendi sevdikleri ve onlara ilham olan şarkılardan oluşuyor. Bu güzel konserde onlarla şarkılara eşlik etmek isteyenler 2 Şubat, 22.30’da Dorock XL Beşiktaş‘ta.
  • Hayatımıza 20 yıl önce çıkardıkları Eski Köprünün Altında albümüyle giren ve o günden itibaren Türk rock sahnesini değiştiren Duman, bitmek bilmeyen enerjisiyle mekanları sallamaya devam ediyor. Grunge’la doğu müziğini harmanlayan Duman’la, 7 Şubat saat 22.30’da ortam ‘Hadi gel buluşalım, Kadıköy Dorock XL’de!’
  • Kendi adıyla 1995 yılında çıkardığı ilk albümü 750 bin kopya satan ve henüz o yıl Türk pop tarihine adını yazdıran koşan adam, müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. Son olarak 2013 yılında Denizin Arka Yüzü albümünü yayınlayan Mirkelam 8 Şubat, 22.30’da Beşiktaş Dorock XL’de seyircileri coşturacak.
  • Müziğe 8 yaşında tanıştığı gitarla başlayan Can Bonomo 2011’de yayınladığı ilk albümü Meczup’tan bu yana adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak 2017 yılında yayınladığı Kainat Sustu albümüyle beraber kariyerine 4 albüm ve Altın Kelebek’in dahil olduğu birçok ödül sığdıran pop rock şarkıcısı 9 Şubat günü saat 22.30’da Kadıköy Dorock XL’de olacak.
  • Şarkılarında pop, ska, punk ve folk etkileri taşıyan rock grubu Athena 9 Şubat, 22.30‘da Kadıköy Dorock XL’da, gelenleri müziğe doyuracak. Kuruluşu 1987’ye dayanan grup, 2004’te düzenlenen Eurovision yarışmasında, For Real parçasıyla 195 puan toplayarak ülkemize en yüksek puan getiren temsilci olmuştu.
  • Kalbe dokunan düetlere imza atan ikili Birsen Tezer ve Bülent Ortaçgil, Sevgililer Günü Özel adlı konserle 14 Şubat’ta izleyicilere müzik ziyafeti yaşatacak. Bülent Ortaçgil & Birsen Tezer “Sevgililer Günü Özel”, 22.30’da Beşiktaş Dorock XL‘de. Bu özel gün için birebir!
  • Indie rock türünün ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden grup, 2014’teki Son Feci ve ertesi yıl yayınladıkları Vesaire albümünden bu yana sahne almadık konser, festival bırakmıyor, gittiği her yeri kasıp kavuruyor! Son Feci Bisiklet, 20 Şubat saat 22.30′da Kadıköy Dorock XL’de sahne alacak.
  • Türkiye’de rock müziğin kraliçesi XL olarak anılan, ezbere bilinen şarkılarının yanı sıra kostümünden sahnesine kadar her detayıyla müzikseverlerin gönlünü kazanan Şebnem Ferah Dorock XL Beşiktaş sahnesinde olacak. Bu özel konser 16 Şubat, 22.30′da. Unutmayın, Ferah’ın kapalı mekan performansı bambaşka!