Elektronik müzik ve DJ’likte ülkemizi uluslararası arenada uzun yıllardır başarıyla temsil eden ünlü DJ Birol Giray geri döndü. Son zamanların yükselen trendi rap müziği, elektronik müzikle harmanladığı Bize O da Lazım teklisi yayında.

Ayşe Hatun Önal’dan Ferman Akgül’e başarılı isimlerle  düetlere imza atan Birol Giray’a bu single’da Yener Çevik eşlik ediyor. Sözleri kadar aranjesiyle de dikkat çeken şarkının sözleri Yener Çevik’e, müziği ve düzenlemesi ise Birol Giray (BeeGee) ve Levent Lodos’a ait.

Birol Giray ve Yener Çevik’in sıcak ve samimi görüntüleri eşliğinde çekimleri gerçekleşen şarkının video klibi; profesyonel dansçılardan oluşan 13 kişilik bir cast grubu eşliğinde, Etnik 34 Stüdyoları ve Tophane sokaklarında kaydedildi. Eğlenceli görüntülerden oluşan ve 15 saatte tamamlanan klibin yönetmenliğini ise Işıl Reina üstlendi. Sony Music Türkiye etiketi ile 15 Mart’ta tüm müzik platformlarında yer alacak olan Bize O da Lazım’ın video klibi de eşzamanlı olarak Sony Music Türkiye YouTube sayfasında!