Bundan yaklaşık 50 yıl önce müzikle eğlenmek bugünkü kadar pek kolay sayılmazdı. Hele bir de dışarı çıktığınızda müzik dinleme olayını düşünürseniz… Omuzda taşınan ağır #kaset çalarlı teypler hayatımızın bir dönemine damga vurdu. Hatta filmlerde de bunu gördük… Amerikan filmlerinde omzunda #teyp taşıyan havalı kişilerden geçilmiyordu. Bu o dönem zaten bir modaydı! Ama gel gör ki #teknoloji sağ olsun her şeyi küçülttü, müziği omuzlarımızdan alıp koynumuza kadar soktu. Bununla kalmadı artık havuzda ya da duşta #müzik dinlemek çok daha kolay hale geldi. Birçok tasarımı var ama en iyisini bulmak kolay değil. Biz de sizler için bir araştırma yaptık…

JBL Charge 3 IPX7

JBL Charge 3 IPX7 Su geçirmez, dahili şarj edilebilir Li-ion pil, 20 saate kadar müzik dinleyebilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletleri #USB üzerinden şarj eder. Yani müzikli #powerbank! Gürültü ve yankı önleyen hoparlörün bir özelliği de var. Bir düğmeye dokunarak telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Huawei AM08 Swan

Huawei AM08 Swan 1.8W ses çıkışı üretebilen hoparlörün alt tarafından ses, üst tarafından da ışıklandırma kontrolleri yapılabiliyor. Küçük kuğu şeklinde tasarlanan cihaz 33 metre uzaklığa kadar telefonunuzla eşleşebilir.

Philips BT110C/00 PixelPop

Philips BT110C/00 PixelPop Suya dayanıklı tasarımıyla yağmurlu ortamlarda çalışmaya devam eder. Sıçramalara dayanıklıdır ve kullanışlı bir askısı vardır. Aynı zamanda telefon olarak çalışır.

Sony SRS-XB10 Extra Bass

Sony SRS-XB10 Extra Bass 16 saate kadar #pil ömrüne sahip olan hoparlör, kompakt boyutuna rağmen basları da oldukça kuvvetlidir. Suya dayanıklı olan hoparlörün taşıma aparatları da işinize çok yarayacak.

PhilipsBT110R/00PixelPop

PhilipsBT110R/00PixelPop Gürültü önleme fonksiyonu pil zayıfken bile yüksek kaliteyi koruyarak daha yüksek sesle müzik dinlemenize olanak sağlar. 300 mV ve 1000 mV aralığındaki giriş sinyallerini kabul eder ve hoparlörlerinizin gürültü nedeniyle zarar görmesini önler.