Son beş senedir yurt dışında yaşayan ve ismi, elektronik müzik alanından dünyaca ünlü DJ’lerle birlikte anılan multi-enstrümantalist Bora Uzer, markası OJO’yu bir üst seviyeye taşıyarak OJO Plak Şirketi’ni kuruyor. Şirketin kuruluşunu yeni parçası I Will Find You (Seni Bulurum) ile taçlandırarak 10 Kasım Cuma günü müzikseverlerle buluşturuyor.

Uzer, İbiza’da dünyaca ünlü DJ’lerini ağırlayan, Neymar, Drake, Beyoncé, Nicole Scherzinger, Sylvester Stallone ve Elle Macpherson gibi daha birçok ünlünün sıkça uğradıkları gece kulübü Blue Marlin’de, OJO partileri ile iki yazdır binlerce müzikseverle buluşuyor. Şimdiden İbiza yaz gecelerinin en çok konuşulan partilerinden biri olmayı başaran OJO partilerinde, bu zamana kadar; Nick Warren, Adam Ten, Deer Jade ve Eelke Kleijn gibi ünlü DJ’ler Uzer’e eşlik etti.

Bütünlük, bağ ve anlam arayan bir dünyada, Bora Uzer, paylaşılan mutlu anların yaratımına odaklanarak OJO markasını hayata geçiriyor. “OJO” etkinlik serisi ve plak şirketi; Uzer’in vizyonunun ve dünya görüşünün manifestosu, yaşam tarzı ve giderek zorlaşan bu dünyaya olan olumlu katkısı olarak karşımıza çıkıyor.