Türkiye’nin dört bir yanında müzik festivalleri gerçekleşiyor. Bu festival furyasında payına en çok düşen şehirse elbette İstanbul. İstanbullu müzikseverleri 22 Haziran Cumartesi günü dolu dolu bir etkinliklik bekliyor: Midsommar Festival 2019.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Beat the Night (@beatthenight)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kuzey Avrupa’nın en köklü kültürel geleneklerinden olan ve yazın gelişini sembolize eden Midsommar Yaz Dönümü festival konsepti, Türkiye’de ilk kez About Nights sunumu ve Profun Creative Events organizasyonu ile 22 Haziran Cumartesi günü İstanbul’un merkezindeki kaçış noktası KüçükÇiftlik Park‘ta gerçekleşecek! Doğanın en cömert, güneşin en parlak olduğu günde gerçekleşecek olan Midsommar Festival’de; geniş müzik yelpazesinden oluşan sanatçı programı ve Kuzey Avrupa esintilerinin hissedileceği aktivite ve atölyeler katılımcıları karşılayacak.

Tek günlük ancak festival programı epey dolu bir etkinlik. Sahne alacak isimleri sayınca anlayacaksınız: Kadebostany, Roosevelt, Jan Blomqvist & Band, Darius, Jakuzi ve Club Bangkok… Bunun yanı sıra festival alanında katılımcıları birçok sürpriz de bekliyor olacak. Bu konser serisi kaçmaz, Back on Stage ekibi yakın takipte olacak! Biletler için tıklayın!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Beat the Night (@beatthenight)’in paylaştığı bir gönderi ()