Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel

Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel’de Ekim ayındaki rotamız Milano! Tarihi dokunun ve modern yaşamın birleştiği bu şehirde ulaşım nasıl sağlanıyor, nerelerde konaklanıyor, en keyifli molalar nerede verilir merak ediyorsanız Şenay Akkurt’un harika anlatımıyla bu geziyi sakın kaçırmayın!

Zeynep Toker ile Bi’ Bakıp Çıkıcam

Zeynep Toker, Bi’ Bakıp Çıkıcam’da bu ay Radyo Boğaziçi’nin düzenlediği Battle of the Band Müzik Yarışması ve RedBull Festival İstanbul’un nabzını tutuyor! Bununla da kalmayıp Murder King konserine gidiyor ve grup üyeleriyle sizin için röportaj gerçekleştiriyor! Yarışmadaki genç yetenekleri, RedBull Festival İstanbul’un “Kan Kardeşler” gecesinde Ceza, Kabus Kerim, Khontkar gibi sevilen rap müzisyenlerin performanslarını ve röportajlarını izlemek için hemen kanala gelin, hemen!

Yekta Kopan’la Noktalı Virgül

Yekta Kopan ile Noktalı Virgül’ün Ekim ayı konukları Gevende grubundan da tanıdığımız müzisyen ve besteci Ahmet Kenan Bilgiç, festivallerin aranan ismi Nova Norda, genç müzisyen Can Oflaz, Teoman’ın ekibinden tanıdığımız Melisa Uzunarslan ve Aşk Geçmişim tiyatro oyunu ile Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu. Birbirinden harika bu sohbetleri kaçırmayın!

Ece Ulusum’la Back on Stage

Ece Ulusum Back On Stage’de Ekim ayının öne çıkan konularını ve önemli müzik haberlerini yine eğlenceli anlatımıyla Allianz Motto Müzik takipçileriyle paylaştı.

 

GEÇEN AY NELER İZLEDİK?

Yıllar Yılan
Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş Yıllar Yılan’ın Eylül bölümünde bu sefer biraz daha geçmişe, 1800 yılına ışınlandılar. 1800 yılında sinemadan, müziğe, birçok farklı konuda neler olup bittiğini öğrenmek isterseniz, hadi hemen kanala ışınlanın!

Murat Meriç’le Plak Dolabı
Murat Meriç, Eylül ayında Plak Dolabı’nda Türkiye’nin sevilen gruplarından MFÖ’nün plakları ile karşımızdaydı. Murat Meriç’in tatlı anlatımı ile MFÖ plak koleksiyonunu ve hikayelerini hala dinlemeyen kaldıysa hemen kanaldaki videoya gelsin!

Can Şengün’le The Producer
Can Şengün ile The Producer’ın Eylül ayı konukları başarılı prodüktör Erhan Bayrak ve müzisyen Gökhan Tepe’ydi. Erhan Bayrak’ın klavye koleksiyonunun yanı sıra Gökhan Tepe ile birlikte çıkmış oldukları müzikal yolculuğu da öğrendiğimiz bu videoyu hala izlemediyseniz, sizi hemen kanala bekliyoruz!

Nurkan Renda ile Gitar Vlogları
Eylül ayında hem evde kendi kendimize nasıl kulak alıştırması yapabileceğimizi öğrendik hem de yerli tel üreticisi Pitbull Strings ile bir araya gelip uygun tel nasıl seçilir, tel seçerken nelere dikkat etmeliyiz gibi soruların cevabını aldık. Nurkan Renda’nın engin teknik bilgilerinden yararlanarak pratiğinizi geliştirmek istiyorsanız, Gitar Vlogları’nı sakın kaçırmayın!