Dünyanın en önemli projelerine imza atan Alchemy Project tarafından hayata geçirilen Bazzar Şov, ŠKODA AUTO’nun desteği ve Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul ev sahipliğinde, çılgın akrobatların nefes kesen gösterileriyle muhteşem bir görsel şölene imza atacak.

1984’te, 20 sokak dansçısıyla başlayan Cirque du Soleil Entertainment Group, bugün 60 ülkede 1.400’ü sanatçı ve 4.000’den fazla çalışanıyla 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanarak büyük bir coşkuyla devam ediyor.Yönetmenliğini ve yazarlığını Susan Gaudreau’nun, kreatif direktörlüğünü ise Samuel Chouniard’ın üstlendiği BAZZAR şovu yer çekimine meydan okuyacak. Bisiklet, ateş, maestro, ip ve trapez kategorilerinde ayrı ayrı sergilenecek olan on dokuz farklı şovla izleyicilerin nefesleri kesilecek.

BAZZAR şov, kurulumu tam 6 gün süren, 41 metre genişliğinde ve 19 metre yüksekliğindeki ikonikleşen dev çadırında sergilenecek. Toplamda 1.500 kişiyi ağırlayan dev çadır, kültür, sanat, eğlence dünyasının önemli etkinliklerine ev sahipliği yapan Hilltown Alışveriş Merkezi İstanbul’da kurulacak. BAZZAR, İstanbul’da 21 Ağustos 1 Eylül tarihleri arasında 12 gün boyunca sürecek. Biletler, www.TixBox.com.tr üzerinden satışa sunuldu.